Dramat 30-latki – spektakl improwizowany | EDYCJA NA DZIEŃ KOBIET

„Fryzjerka miała tylko przyciąć jej końcówki”, „Ludzie mówili jej, żeby schudła, a odkąd schudła, słyszy, że okropnie schudła”, „Cały dzień przeleżała w łóżku, przygnieciona kocem grawitacyjnym” – nikt nie obiecywał, że życie po 30-ce będzie prostsze… Randki z neta, praca na Mordorze, kredyt we frankach, paznokcie hybrydowe. Tym żyją millenialsi. I z tego pociśniemy bekę – ale taką czułą, bo w końcu mamy Dzień Kobiet i ma być miło (kobietom, i nie tylko, ale zwłaszcza kobietom, a 30-latkom to już w ogóle).

Klub Komediowy i ASZdziennik, po raz pierwszy do spółki z kinem Muranów zapraszają na wieczór inspirowany DRAMATAMI 30-LATKI! Redaktorzy portalu aszdziennik.pl wybiorą dla nas swoje ulubione nagłówki artykułów o codziennych utarczkach, brawurowych porażkach i przeciwnościach losu, z którymi borykają się współcześni trzydziestolatkowie. Z kolei komicy i komiczki z Klubu Komediowego zinterpretują je na scenie, we właściwy dla siebie cierpki, choć niepozbawiony empatii sposób. W końcu sami jesteśmy po 30-tce. A to wszystko odbędzie się po raz pierwszy w warszawskim kinie Muranów! No i 8 marca!! Więc do tego nieszczęsnego tulipana, którego panie dostaną w pracy od kolegów (chociaż i tak wiemy, że zamówiła je hurtem pracowniczka działu HR), polecamy zrobić sobie samym miłą niespodziankę z okazji Dnia Kobiet – solo, z przyjaciółkami, partnerem/partnerką, siostrą, mamą, słowem: z kim tylko chcecie spędzić ten „dramatycznie babski” wieczór! 

Bilety:

80 zł (cena regularna)
60 zł (zniżka dla 30-latek, tj. kobiet, które w dowodzie mają wpisany rocznik 1983-1993; może być tak, że prosimy o okazanie przy wejściu odpowiedniego dokumentu uprawniającego do ulgi)

Na to wydarzenie nie obowiązuje voucher Klubu Komediowego!

Lista seansów

Listopad 2023

Wybierz datę seansu

czwartek, 30 listopada 2023

Wybierz godzinę seansu

Brak seansów w wybranym terminie

Tytuł polski
Dramat 30-latki – spektakl improwizowany | EDYCJA NA DZIEŃ KOBIET
Gatunek
Spektakl na żywo
Język
polski