wynajem

Kino Muranów to nie tylko miejsce regularnych pokazów repertuarowych. To również doskonała przestrzeń do organizacji wielu wydarzeń: spotkań, konferencji, pokazów specjalnych, czy uroczystych premier.

Kino prowadzone jest przez firmę Gutek Film, dystrybutora kina artystycznego. Od lat miejsce jest pozytywnie oceniane przez widzów, samorządowców, wiele firm i organizacji oraz branżę filmową. Potwierdzeniem dobrej oceny kina są liczne nagrody (Nagrody Filmwebu, Nagroda PISF, Nagroda Europa Cinemas, Nagroda Sieci Kin Studyjnych, Nagroda Warszawiaki 2015 i 2020 dla Najlepszego Kina w Warszawie oraz Nagroda Publiczności Wdecha 2020 w kategorii Miejsce Roku przyznawana przez czytelników magazynu Co Jest Grane 24).

Kino Muranów to:

- 4 klimatyzowane sale, wyposażone w nowoczesne, wygodne fotele, sceny do przemówień wraz z reflektorami punktowymi, oświetleniem i nagłośnieniem, z możliwością podłączenia dowolnego urządzenia do prezentacji na dużym ekranie

- obszerny hol wraz z kawiarnią i barem, idealnym miejsce do organizacji cateringu

- łatwy dojazd – kino znajduje się w centrum miasta, w bezpośrednim sąsiedztwie stacji Metra Ratusz Arsenał, przystanków tramwajowych i autobusowych

- profesjonalna i przeszkolona obsługa

- obiekt dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych

Umożliwiamy organizację premier kinowych, specjalnych pokazów filmowych, konferencji, warsztatów, spotkań firmowych, targów, bankietów, wydarzeń muzycznych i teatralnych, prywatnych seansów, a także imprez zamkniętych i wszelkiego rodzaju wydarzeń specjalnych. Zapraszamy do kontaktu!

W nowej rzeczywistości proponujemy nowe rozwiązania:

Jeśli tęsknicie za kinem, a niekoniecznie chcecie oglądać film z nieznanymi ludźmi w sali, kino Muranów oferuje swoje sale na zamknięte, prywatne pokazy filmowe. Jeżeli kiedykolwiek marzyliście o seansie tylko dla siebie, teraz Wasze fantazje mogą stać się rzeczywistością!

We wcześniej ustalonym terminie oferujemy możliwość zorganizowania prywatnego pokazu na wyłączność w jednej z naszych czterech sal. Wyświetlić możemy tytuł aktualnie dostępny w naszym repertuarze lub film z oferty Gutek Film z ostatnich kilku lat - szczegóły do indywidualnego ustalenia i potwierdzenia.

Przeżyjcie wyjątkowy seans w gronie swoich bliskich/znajomych w naszym kinie!

Pokaz w kameralnej sali, w zamkniętej grupie to maksymalnie bezpieczne doświadczenie kinowe.

Wycena zależy od tytułu, terminu i liczby osób.

 

LICZBA miejsc: ograniczona

klimatyzacja

nowoczesne fotele

Projektor Barco FullHD 2K

Nagłośnienie Dolby Digital

Możliwość podłączenia do 4 mikrofonów

LICZBA miejsc: 238

klimatyzacja

nowoczesne fotele

Projektor Barco FullHD 2K

Nagłośnienie Dolby Digital

Możliwość podłączenia do 4 mikrofonów

LICZBA miejsc: 34

Klimatyzacja

nowoczesne fotele

Projektor Barco DP 2K 6E

Nagłośnienie Dolby Digital

LICZBA miejsc: 34

Klimatyzacja

nowoczesne fotele

Projektor Barco DP 2K 6E

Nagłośnienie Dolby Digital

Newsletter

(raz w tygodniu)