wynajem

Kino Muranów jest przyjaznym miejscem do organizacji spotkań, konferencji, pokazów. Prowadzone jest przez firmę Gutek Film, która jednocześnie jest dystrybutorem kina artystycznego. Od lat kino jest pozytywnie oceniane przez widzów, samorządowców oraz branżę filmową, co zostało potwierdzone licznymi nagrodami (Nagrody Filmwebu, Nagroda PISF, Nagroda Europa Cinemas, Nagroda Sieci Kin Studyjnych, Nagroda Warszawiaki 2015 i 2020 dla Najlepszego Kina w Warszawie oraz Nagroda Publiczności Wdecha 2020 w kategorii Miejsce Roku przyznawana przez czytelników magazynu Co Jest Grane 24).

Kino Muranów to 4 klimatyzowane sale, wyposażone w nowoczesne fotele, posiadające sceny do przemówień wraz z reflektorami punktowymi, oświetleniem i nagłośnieniem, z możliwością podłączenia dowolnego urządzenia do prezentacji na dużym ekranie. To obszerny hol wraz z kawiarnią i barem, idealnym miejsce do organizacji cateringu. To łatwy dojazd – kino znajduje się w centrum miasta, w bezpośrednim sąsiedztwie stacji Metra Ratusz Arsenał. Umożliwiamy organizację premier kinowych, specjalnych pokazów filmowych, konferencji, warsztatów, spotkań firmowych, targów, bankietów, wydarzeń muzycznych i teatralnych, a także imprez zamkniętych i wszelkiego rodzaju wydarzeń specjalnych. Gwarantujemy profesjonalną i przeszkoloną obsługę. Kino jest dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.

W nowej rzeczywistości proponujemy nowe rozwiązania (oferta ważna od momentu ponownego otwarcia kina).

Jeśli tęsknicie za kinem, a niekoniecznie chcecie oglądać film z nieznanymi ludźmi w sali, kino Muranów oferuje swoje sale na zamknięte, prywatne pokazy filmowe.

Jeżeli kiedykolwiek marzyliście o seansie tylko dla siebie, teraz Wasze fantazje mogą stać się rzeczywistością!

We wcześniej ustalonym terminie oferujemy możliwość zorganizowania prywatnego pokazu na wyłączność w jednej z naszych czterech sal. Wyświetlić możemy tytuł aktualnie dostępny w naszym repertuarze lub film z oferty Gutek Film z ostatnich kilku lat - szczegóły do indywidualnego ustalenia i potwierdzenia.

Przeżyjcie wyjątkowy seans w gronie swoich bliskich/znajomych w naszym kinie!

Pokaz w kameralnej sali, w zamkniętej grupie to maksymalnie bezpieczne doświadczenie kinowe.

Wycena zależy od tytułu, terminu i liczby osób.

 

LICZBA miejsc: 238

klimatyzacja

nowoczesne fotele

Projektor Barco FullHD 2K

Nagłośnienie Dolby Digital

Możliwość podłączenia do 4 mikrofonów

LICZBA miejsc: 238

klimatyzacja

nowoczesne fotele

Projektor Barco FullHD 2K

Nagłośnienie Dolby Digital

Możliwość podłączenia do 4 mikrofonów

LICZBA miejsc: 34

Klimatyzacja

nowoczesne fotele

Projektor Barco DP 2K 6E

Nagłośnienie Dolby Digital

LICZBA miejsc: 34

Klimatyzacja

nowoczesne fotele

Projektor Barco DP 2K 6E

Nagłośnienie Dolby Digital

Newsletter

(raz w tygodniu)