Edukacja filmowa

Od dziś do 4 października trwają zapisy na nowy rok szkolny 2019/2020 do programu Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej. W nowej edycji trafimy do 50 miast w Polsce. Decyduje kolejność zgłoszeń!
Zapisy na NHEF 2019/2020 wystartowały!
 

Już po raz 14. proponujemy comiesięczne projekcje kinowe dla uczniów, realizowane w ramach cykli tematycznych dostosowanych do wszystkich etapów edukacyjnych. Nasz program edukacji filmowej powiązany jest z podstawą programową i realizowany przy wsparciu Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.
 

Na naszej stronie znajdą Państwo katalog na nadchodzący rok szkolny 2019/2020, w którym znajdują się wszystkie niezbędne informacje o programie. W nadchodzącym roku przygotowaliśmy 115 filmów w ramach 16 cykli tematycznych, wśród których znalazło się 22 premierowych tytułów.
Jak pracujemy z filmem?

Przy każdym cyklu wskazujemy związki z podstawą programową, przygotowujemy prezentację multimedialną oraz prelekcję, a nauczycielom zapewniamy obszerne materiały dydaktyczne (scenariusze lekcji i analizy psychologiczne). W zależności od wieku naszych widzów proponujemy również warsztaty plastyczne i dyskusje.

Nabór do programu 2019/2020 potrwa do 4 października 2019. Aby zapisać uczniów do programu należy skorzystać z formularza zgłoszeniowego.

 

Kontakt:

 

Joanna Kostana

koordynator projektu NHEF w Kinie Muranów

joanna.kostana@nowehoryzonty.pl

tel: 880340180

 

Newsletter

(raz w tygodniu)