Sylwester 2023/2024 z Kinem Muranów!

Spędźcie z nami sylwestrową noc, podczas której wspólnie powitamy Nowy Rok! W programie znalazły się dwa przedpremierowe pokazy filmów: "Bulion i inne namiętności" oraz "Dream Scenario". Między seansami zapraszamy na poczęstunek (również w wersji wegetariańskiej), open bar i szampańską zabawę z DJ-em.

"Bulion i inne namiętności" to zdecydowanie najsmaczniejszy film przyszłego roku, traktat o miłości do jedzenia. Czy namiętność może mieć smak? Wietnamsko-francuski reżyser Trần Anh Hùng (Rykszarz, Zapach zielonej papai) udowadnia, że zdecydowanie tak! "Bulion i inne namiętności" (nagroda za reżyserię na festiwalu w Cannes) wciąga w świat doskonałej francuskiej kuchni, ale przede wszystkim w zmysłowy sposób pokazuje, że poprzez potrawy, smaki i aromaty można wyrazić najgłębsze uczucia.

"Dream Scenario" z brawurowym i zaskakującym Nicolasem Cage'em to czarna komedia, o jakiej nikomu się nie śniło. Zdobywca Oscara Nicolas Cage wciela się w rolę niedocenianego i niemal niezauważalnego szarego człowieka, którego los zmienia się diametralnie, odkąd co noc śni się obcym ludziom na całym świecie. Z dnia na dzień, a w zasadzie z nocy na noc, Paul Matthews staje się celebrytą szczególnej kategorii.

Przywitajcie Nowy Rok razem z Kinem Muranów! Szampańska zabawa i najlepsze filmowe emocje gwarantowane!

 

Program:

21:00 Powitanie gości i zaproszenie na film:

Bulion i inne namiętności, La passion de Dodin Bouffant, reż. Anh Hung Tran, wyst. Juliette Binoche, Pierre Gagnaire, Jan Hammenecker, Francja 2023, 135 min.

 

23:15 poczęstunek: dania ciepłe do wyboru, w tym menu wegetariańskie, open bar (wino białe i czerwone). Toast i zabawa z DJ-em w holu kina.

 

01:00 Zaproszenie na drugi film:

Dream scenario, reż. Kristoffer Borgli, wyst. Nicolas Cage, Julianne Nicholson, Michael Cera, USA 2023, 100 min.

 

3:00 Zakończenie imprezy

Do siego roku!

Cena biletu: 360 zł od osoby.

Zwroty przyjmujemy do 15 grudnia.

 

Lista seansów

Czerwiec 2024

Wybierz datę seansu

wtorek, 25 czerwca 2024

Wybierz godzinę seansu

Brak seansów w wybranym terminie

Tytuł polski
Sylwester 2023/2024 z Kinem Muranów!
Czas trwania
do 3:00