Ponyo (wersja z dwulektorem)

Wyruszcie w bajkową podróż i odkryjcie magię, która czeka na Was w morskiej głębinie. „Ponyo” Hayao Miyazakiego to przepiękna opowieść dla całej rodziny o niezwykłej przyjaźni chłopca i złotej rybki, która na zawsze odmieniła jego życie. Fantastyczna animowana przygoda dla najmłodszych od nagradzanego twórcy „Spirited Away: W kranie bogów" i „Mojego sąsiada Totoro". Film z polskim dwulektorem lub polskimi napisami, dla widzów od 7. roku życia.

Wyruszcie w bajkową podróż i odkryjcie magię, która czeka na Was w morskiej głębinie. „Ponyo” Hayao Miyazakiego to przepiękna opowieść o niezwykłej przyjaźni chłopca i złotej rybki, która odmieniła jego życie na zawsze. Fantastyczna animowana przygoda od nagradzanego twórcy „Spirited Away: W kranie bogów" i „Mojego sąsiada Totoro" to propozycja dla najmłodszej publiczności. Film z polskim dwulektorem lub polskimi napisami, dla widzów od 7. roku życia.

Pięcioletni chłopiec o imieniu Sosuke mieszka wraz z mamą w nadmorskiej miejscowości. Podczas zabawy na plaży Sosuke znajduje uwięzioną w słoiku złotą rybkę. Nadaje jej imię Ponyo i obiecuje zawsze się nią opiekować. Jednak Ponyo nie jest zwyczajną rybką – to córka potężnego czarodzieja, który zrozpaczony jej zniknięciem, wzburzy całe morze, by sprowadzić ją do domu. Tak rozpoczyna się niezwykła przygoda, podczas której chłopiec i rybka muszą połączyć siły, by ocalić świat przed niebezpieczeństwem i spełnić marzenie Ponyo o zostaniu człowiekiem.

Przepiękny wizualnie i pełen uroku film „Ponyo” jest opowieścią o miłości, przyjaźni i magii oraz doskonałą propozycją dla tych, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę ze światem Studia Ghibli.

Lista seansów

Czerwiec 2024

Wybierz datę seansu

sobota, 1 czerwca 2024

Wybierz godzinę seansu

Tytuł polski
Ponyo (wersja z dwulektorem)
Tytuł oryginalny
Gake no ue no Ponyo
Reżyseria
Hayao Miyazaki
Rok produkcji
2008
Czas trwania
100 min
Język
polski dwulektor
Kategoria wiekowa
7+
Kraj produkcji
Japonia