Kacper i Emma – zimowe wakacje

Kacper i Emma zimowe wakacje
Kacper i Emma zimowe wakacje

Jak to jest wyjechać z domu i spędzić ferie z dala od rodziców? Kacper i Emma przekonają się o tym już wkrótce. Wybierają się na zimowe wakacje z dziadkiem i Esther. Nie ma lepszej okazji do przeżycia nowych przygód niż wspólny wyjazd.

Kacper i Emma, a wraz z nimi Leo i Pani Królik, spędzają ferie zimowe u dziadka dziewczynki. Wyjazd z domu oznacza tęsknotę za rodzicami i oswojenie się z nowym miejscem, ale bohaterowie przełamują początkowe obawy. Ferie okazują się wspaniałym czasem na naukę jazdy na nartach i zabawę w wybudowanym specjalnie dla nich igloo. Wszystko się zmienia, gdy pojawia się Peter. Chłopiec jest świetny we wszystkim, co robi, ma wiele talentów, co bardzo imponuje Emmie. Kacper próbuje podjąć rywalizację. Czy to dobra droga, by zaimponować Emmie?

"Kacper i Emma – zimowe wakacje" to druga część przygód uroczej pary przedszkolaków znanej z filmu Kacper i Emma – najlepsi przyjaciele. Podobnie jak w przypadku części pierwszej kanwę scenariusza stanowią tu książki autorstwa Tor Åge Bringsværd i Anne G. Holt.

Na ekranie

Newsletter

(raz w tygodniu)