Film dla kosmitów

Malowanie mydła lakierem do paznokci, owijanie papierem samochodu czy nurkowanie w domowym akwarium dla rybek – Jeremi na pewno nie jest typowym nastolatkiem. Ale niewątpliwie najlepszym do tego, aby nakręcić film dla kosmitów.

Trzynastoletni, zamknięty w sobie, ale bardzo pomysłowy Jeremi całe dnie spędza przed ekranem telefonu, tworząc filmy i wrzucając je do sieci. Kiedy mama zawozi go na wakacje do dziadka, chłopiec zaszywa się w leśnym domku na drzewie. Gdy wszystko wskazuje na to, że zanudzi się tam na śmierć, na jego drodze staje… robot, który przekazuje mu misję do wykonania: wypełniając tajemnicze polecenia, ma stworzyć film, który poleci w kosmos! Jest tylko jeden problem – jedno z zadań polega na tym, że trzeba znaleźć sobie kogoś do pomocy… Czy Jeremi, któremu nigdy nie brakuje niesamowitych pomysłów, otworzy się na innych i odważy na prawdziwą przyjaźń? 

Czy wiesz, że…

…najsłynniejsza wiadomość wysłana przez ludzi w kosmos zawierała między innymi informacje o wyglądzie człowieka? Odbyło się to w 1974 roku.

Lista seansów

Listopad 2023

Wybierz datę seansu

czwartek, 30 listopada 2023

Wybierz godzinę seansu

Brak seansów w wybranym terminie

Tytuł polski
Film dla kosmitów
Tytuł oryginalny
Film dla kosmitów
Gatunek
Familijny
Reżyseria
Piotr Stasik
Rok produkcji
2022
Czas trwania
73 min.
Język
polski
Kategoria wiekowa
9+
Kraj produkcji
Polska