Dzieci z Bullerbyn

Lisa, Britta, Anna, Olle, Lasse i Bosse przeżywają na co dzień niesamowite przygody i nigdy się nie nudzą. Każde z nich ma głowę pełną niezwykłych pomysłów na to, jak spędzić wakacje w Bullerbyn – najmniejszej i najsłynniejszej wiosce na świecie.

Lisa: Oto ja, Lisa. Mieszkam z Zagrodzie Środkowej. Z braćmi – Lassem i Bossem. Nie mam sióstr, ale przyjaźnię się z Brittą i Anną. Mieszkają w Zagrodzie Północnej. Olle mieszka z Zagrodzie Południowej z siostrą Kerstin. W Bullerbyn nie ma więcej dzieci, ale tyle wystarczy.

Lisa, Britta, Anna, Olle, Lasse i Bosse przeżywają na co dzień niesamowite przygody i nigdy się nie nudzą. Każde z nich ma głowę pełną niezwykłych pomysłów na to, jak spędzić wakacje w najmniejszej i najsłynniejszej wiosce na świecie. "Dzieci z Bullerbyn" to książka, która się nie starzeje. Do dziś jest wśród najchętniej wybieranych lektur zarówno przez dzieci, jak i ich rodziców, którzy chętnie wracają do Bullerbyn, by jeszcze raz zapomnieć o otaczającym świecie i bawić się wspólnie z jego mieszkańcami. Film, podobnie jak książka, gwarantuje świetną zabawę i dużo radości.

Lista seansów

Czerwiec 2024

Wybierz datę seansu

środa, 19 czerwca 2024

Wybierz godzinę seansu

Brak seansów w wybranym terminie

Tytuł polski
Dzieci z Bullerbyn
Tytuł oryginalny
Alla vi barn i Bullerbyn
Gatunek
Familijny
Reżyseria
Lasse Hallström
Rok produkcji
1986
Czas trwania
91 min.
Język
polski lektor
Obsada
Linda Bergström
Crispin Dickson Wendenius
Ellen Demérus
Anna Sahlin
Tove Edfeldt
Kategoria wiekowa
6+
Kraj produkcji
Szwecja
Włochy
Tytuł międzynarodowy
The Children of Noisy Village