Wysokie Obcasy polecają: "TULLY" z Charlize Theron! | 10 maja, godz. 19:30

Tygodnik wysokieobcasy oraz M2 Films zapraszają na przedpremierowy pokaz "TULLY" z Charlize Theron w roli głównej!

ZNIŻKA: Osoby, które przyjdą na pokaz z numerem magazynu "Wysokie Obcasy" z dnia 5 maja, będą mogły kupić bilet w promocyjnej cenie 17 zł.

Po seansie odbędzie się spotkanie z dyskusją.

Opis filmu:

Mąż, dom i trójka dzieci! Marlo to prawdziwa superbohaterka, ale czasem nawet superbohaterki potrzebują chwili wytchnienia. Pewnego wieczoru w drzwiach domu Marlo zjawia się tajemnicza niania, Tully... Młoda, seksowna i zwariowana opiekunka szybko wywraca do góry nogami życie całej rodziny. Marlo musi zmierzyć się z przebojową i pełną energii dziewczyną, która ma w sobie wszystko to, co Marlo utraciła.

"To nie jest film zupełnie na serio" – zdradza Charlize Theron. "Do wszystkiego podchodzimy w nim na wesoło, ale właśnie przez to wydaje mi się on bardziej prawdziwy. Dlatego tak go uwielbiam: to szczere spojrzenie na rodzicielstwo, dalekie od glamouru".

Komedia pełna zabawnych obserwacji na temat tego, jak to jest być mamą w 2018 roku, z rewelacyjną Charlize Theron w roli głównej, to najnowsze dzieło duetu Jason Reitman – Diablo Cody, stojących za sukcesem nagrodzonej Oscarem brawurowej komedii Juno.

 

Newsletter

(raz w tygodniu)