Warszawska premiera filmu Race Through Poland: "Weather to Scratch"

"Weather to Scratch" to trzymająca w napięciu historia walki o miejsca na podium w drugiej edycji RTP w maju 2019. W ciągu niecałej godziny obejrzymy, jak swoim wyścigiem pokierowali jego faworyci, jak poradzili sobie z legendarną już pogodą (powiedzieć, że cały czas padał deszcz, to nic nie powiedzieć), wymagającymi górskimi przełęczami i własnymi ograniczeniami. Race Through Poland 2020 został przełożony na maj 2021, więc tym bardziej warto zobaczyć film i nastroić się na kolejną dawkę nieprzewidywalnego.

Po seansie, dzięki wsparciu firmy LESOVIK zapraszamy na spotkanie z zawodnikami i bohaterami filmu: Krystianem Jakubkiem, Izą, Krzysztofem Wolańskim, Marysią Marcepan oraz z twórcami filmu: Pawłem Pulawskim i Denisem Smirnowem z wideosportowe.pl

Po spotkaniu LESOVIK zaprasza na Alleycat z motywami z Race Through Poland, który zwiezie jego uczestników na after party do jednego z warszawskich klubów! (szczegóły niebawem.

Ogromne podziekowania dla naszego partnera technicznego: Mercedes-Benz Grupa Wróbel.

Opis filmu:

Organizatorzy wyścigu Race Through Poland zapraszają na długo wyczekiwaną premierę filmu dokumentalnego "Weather To Scratch". RTP to długodystansowy wyścig kolarski oparty na kilku prostych zasadach: uczestnicy jadą sami i muszą być samowystarczalni.

Każdy zawodnik jest głównym bohaterem, scenarzystą i reżyserem swojej własnej rowerowej opowieści, zdanym na siebie przy wyborze trasy, w szukaniu noclegu czy w razie awarii roweru. Najlepsi uczestnicy Race Through Poland pokonali dystans 1500 km w trzy dni. "Weather to Scratch" to trzymająca w napięciu historia walki o miejsca na podium w drugiej edycji RTP w maju 2019. W ciągu niecałej godziny obejrzymy, jak swoim wyścigiem pokierowali faworyci wyścigu, jak poradzili sobie z legendarną już pogodą (powiedzieć, że cały czas padał deszcz, to nic nie powiedzieć) , wymagającymi górskimi przełęczami i własnymi ograniczeniami. Race Through Poland 2020 został przełożony na maj 2021, więc tym bardziej warto zobaczyć film i nastroić się na kolejną dawkę nieprzewidywalnego.

 

Newsletter

(raz w tygodniu)