"Touch Me Not" + warsztaty pod hasłem "Jesteś" | 13 listopada, godz.19:30

Stowarzyszenie Nowe Horyzonty, "Wysokie Obcasy" i Kino Muranów zapraszają na specjalny pokaz przedpremierowy nagrodzonego w tym roku Złotym Niedźwiedziem w Berlinie filmu "Touch Me Not", połączony z warsztatami.

Będzie to coś więcej niż seans. Będzie to zaproszeniem do głębszego kontaktu z własnym ciałem i próba uwolnienia się od wstydu. Warsztaty pozwolą widzom na poczucie cząstki tego, o czym jest film – osobiście, nie intelektualnie.

Warsztaty pod hasłem „Jesteś” będą skierowane do wszystkich, którzy chcą otworzyć się na własne ciało, poczuć je i budować w sobie samoakceptację , ale także do tych, którzy mają poczucie, że są spięci, zablokowani, że emocje mają ciasno poupychane pod skórą, że nie potrafią szczęśliwie zrealizować swojego pożądania.

Warsztaty będą bazowały na relaksacji w typie mindfulness z elementami impro, będą też zawierały elementy ćwiczeń wykonywanych przez bohaterów filmu. Filmowy eksperyment jakim jest „Touch Me Not” będzie punktem wyjścia do tego by przyjrzeć się reakcjom na nasze codzienne zachowania, otworzyć się na dotyk, oddech, zrelaksować się i ułożyć się w swoim ciele wygodnie.

Zachęcamy do wejścia razem z nami do świata "Touch Me Not".

 
Prowadzące:

Aga Kozak – trenerka, coacherka i dziennikarka, nauczycielka medytacji. Na co dzień pisze o dobrym życiu dla Gazety Wyborczej i Wysokich Obcasów. Jest dyrektorką programową Instytutu Dobrego Życia. Uczyła się w Krakowie, Londynie i Nowym Jorku. Skończyła Szkołę Liderek, coaching na Ericson College of Vancouver i we Wszechnicy UJ, trenerstwo na Colegium Civitas. Jest trenerką oddechową, studiowała bioenergetykę lowenowską i tantrę. Uczy medytacji dynamicznych.

Marta Majchrzak – Psycholożka, badaczka, nauczycielka medytacji. Pracuje w instytucie badawczym IQS, jest współautorką znakomicie odebranych raportów Świat Młodych, o polskiej młodzieży i Women Power, o kobietach w Polsce 2018. Od 8 lat współprowadzi OH LALA. Studiowała utajone postawy wobec seksualności na studiach doktoranckich Instytutu Psychologii PAN,  zgłębia tajniki kobiecej seksualności na zaawansowanych kursach tantrycznych. Uczy medytacji dynamicznych.

 

Newsletter

(raz w tygodniu)