Sylwester w Muranowie 2019/2020

Zgodnie z tradycją, Kino Muranów zaprasza na filmowy Bal Sylwestrowy 2019/2020!

Nowy rok przywitamy najgorętszymi premierami filmów z repertuaru Gutek Film. Wieczór otworzy "Poznajmy się jeszcze raz" ("La belle epoque") Nicolasa Bedos - wzruszająca, a jednocześnie przewrotna komedia romantyczna, urokliwa niczym "Amelia". Prezentowana na festiwalach w Cannes i Toronto nostalgiczna wyprawa do lat 70-tych pełna współczesnych emocji. W rolach głównych wystąpili Daniel Auteil, Fanny Ardant i Guillaume Canet.

Oprócz tego zaprezentujemy kolejny film z Cannes, "Zdrajca" Marca Belocchio - nagrodzony kilkunastominutową owacją podczas festiwalowego pokazu. Oparty na prawdziwych wydarzeniach film w zaskakujący i świeży sposób podejmuje temat mafii. Charyzmatyczny bohater, Tommaso Buscetta, boss, który złamał mafijną zmowę milczenia jest jednocześnie ścigającym i ściganym. Zrealizowany z epickim rozmachem "Zdrajca" Marca Bellocchio już od pierwszej sceny chwyta za gardło, wciągając w mroczny świat zbrodni, ucieczek, kłamstw i sądowych potyczek.

Trzecim filmem będzie "Dwóch papieży" w reżyseri Fernando Meirelles. W 2012 roku, rozczarowany kierunkiem, w którym zmierza Kościół katolicki, kardynał Bergoglio (Jonathan Pryce) prosi papieża Benedykta XVI (Anthony Hopkins), by pozwolił mu odejść na emeryturę. Wówczas zmagający się ze skandalem i nękany wątpliwościami papież wzywa swojego najsurowszego krytyka i przyszłego następcę do Rzymu, by powierzyć mu sekret, który wstrząśnie fundamentami Kościoła. W czasie toczącej się za murami Watykanu walki tradycji z postępem oraz poczucia winy z przebaczeniem dwaj hierarchowie o bardzo odmiennym spojrzeniu na świat muszą stawić czoło przeszłości i nawiązać nić porozumienia, aby zbudować przyszłość Kościoła, który liczy ponad miliard wiernych na całym świecie. Film inspirowany prawdziwymi wydarzeniami.

Zwroty przyjmujemy do 23.12

Jak co roku przygotowujemy bufet z bogatym menu - również wegetariańskim - oraz wino w nielimitowanej ilości - musujące, białe i czerwone.

Dobrą zabawę na parkiecie zapewni DJ ZŁOTY ŚRODEK.

Program:

21:00 Powitanie gości (powitanie gości i zaproszenie na film )

21:15 Poznajmy się jeszcze raz, La belle époque, reż. Nicolas Bedos, Francja 2019, 115 min.

23:15 poczęstunek ( dania ciepłe, alkohol –wino, szampan ), toast i zabawa z DJ-em w holu kina

01:00 Zdrajca, Il traditore, reż. Marco Bellocchio, Włochy, Francja, Brazylia, Niemcy 2019, 135 min.

03:15 poczęstunek noworoczny ( dania ciepłe, alkohol –wino, szampan ), zabawa z DJ-em w holu kina

04:00 Dwóch Papieży, The Two Popes, reż. Fernando Meirelles, Argentyna, USA, Wielka Brytania, Włochy 2019, 125 min.

06:15 Zakończenie imprezy

Cena 260 zł od osoby

Do siego roku!

 

Newsletter

(raz w tygodniu)