Superagentka | 19 maja, godz. 14.00

Kino Dzieci Prezentuje oraz Fundacja Kosmos dla Dziewczynek zapraszają na specjalny pokaz filmu "Superagentka" połączony z wyjątkowymi warsztatami o mocach dla dzieci.

W ramach warsztatów zrobimy wspólnie skróconą wersję testu super mocy, który będą mogli rozwiązać także rodzice. Test jest stworzony na bazie testu talentów dla dorosłych Gallupa. Został specjalnie przystosowany dla dzieci przez psychologów i trenerów Fundacji Kosmos dla Dziewczynek. Spotkanie poprowadzi Magdalena Kaźmierczak.

Opis filmu:

Spódnica, marynarka, krawat, kapelusz z szerokim rondem – od razu widać, że Agathe-Christine jest detektywem. Gdy przeprowadza się z rodziną do nowego miasta, natychmiast zakłada biuro detektywistyczne, a w lokalnym sklepiku dostaje pierwsze prawdziwe zlecenie: ma siedem dni na odkrycie, kto dokonuje drobnych kradzieży. Od razu ma podejrzanego! Jest pewna, że to Victor – wiecznie naburmuszony i tajemniczy chłopiec z sąsiedztwa. Ale czasem pozory mylą, a pierwszy trop nie musi być tym właściwym. Czy detektywistyczna zagadka może być okazją do zdobycia prawdziwego przyjaciela?

Newsletter

(raz w tygodniu)