Serce miłości | 29 listopada, godz. 20:00

Gutek Film oraz magazyn wysokieobcasy zapraszają na specjalne, przedpremierowe pokazy filmu Łukasza Rondudy "Serce miłości" - w ramach Dyskusyjnego Klubu Filmowego "Wysokich Obcasów".

Pokaz odbędzie się 29 listopada (środa) o godz. 20:00

Po seansie odbędzie się dyskusja, którą poprowadzi Krzysztof Kwiatkowski, dziennikarz "Wysokich Obcasów".

Plan wieczoru:
20:00 - początek filmu
ok. 21:30 - początek dyskusji

Bilety w cenie 22 zł.

ZNIŻKA: Osoby, które przyjdą na pokaz z magazynem "Wysokich Obcasów" (wydanie z 25 listopada ), będą mogły kupić bilet w promocyjnej cenie. W sprawie zniżki proszę kontaktować się bezpośrednio z danym kinem.

Podczas pokazu wśród widzów zostaną rozlosowane DVD z repertuaru Gutek Film.

 

OPIS FILMU:

„Serce miłości” w reżyserii Łukasza Rondudy to fascynujący portret jednej z najbardziej oryginalnych par polskiej sceny artystycznej: performera Wojtka Bąkowskiego oraz poetki i artystki Zuzanny Bartoszek. Na ekranie, w wybitnych kreacjach aktorskich: Jacek Poniedziałek i Justyna Wasilewska.

Polska, początek XXI wieku. Artystka wymykająca się zaszufladkowaniu i eksperymentujący muzyk. Dwójka outsiderów, których bardzo wiele ze sobą łączy. Androgyniczni, szczupli, bez włosów, często ubrani w identyczne uniseksy – wyglądają jak męska i żeńska wersja tej samej osoby. Ich stan zakochania przypomina perwersyjną wersję narcyzmu, bo, patrząc na kochanka, patrzą na własne odbicie. W ich relacji miłość przenika się ze sztuką. Intymnym wyznaniom i gestom nadana zostaje artystyczna forma. I odwrotnie – sztuka jest ich sposobem na życie emocjonalne. Żyją w stworzonym przez siebie świecie, w którym mogą wszystko projektować i kontrolować. Wszystko, oprócz własnych emocji.

 

Newsletter

(raz w tygodniu)