Poranki rodzinne dla fundacji ocalenie

Już w najbliższą sobotę i niedzielę o godz. 11:00 zapraszamy na specjalne pokazy z repertuaru Poranków Rodzinnych. Całkowity dochód ze sprzedaży biletów zostanie przekazany na działanie Fundacji Ocalenie - pomoc dla osób z Ukrainy.

Sobota: "Biuro detektywistyczne Lassego i Mai. Sekret rodziny von Broms"

Jakie tajemnice może kryć szkatuła ukryta w tajemniczej krypcie sprzed ponad dwustu laty przez ekscentrycznego przedstawiciela rodu Von Broms? Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai rozpoczyna śledztwo.

Nagroda publiczności 2. edycji Festiwalu Kino Dzieci.

Jakie tajemnice może kryć szkatuła ukryta w tajemniczej krypcie sprzed ponad dwustu laty przez ekscentrycznego przedstawiciela rodu Von Broms? Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai rozpoczyna śledztwo. Film na podstawie bestsellerowej serii książek duetu Martina Widmarka i Heleny Willis.

Valleby to małe, z pozoru senne szwedzkie miasteczko. Tak naprawdę aż kipi w nim od tajemnic, zagadek i niewyjaśnionych zdarzeń. Jedną w nich jest sekret rodziny Von Broms. Lasse i Maja odnajdują szkatułę – rodzinną pamiątkę, której nikt nie potrafi otworzyć i dowiedzieć się, co kryje w środku. Szkatuła nagle ginie w niewyjaśnionych okolicznościach. Być może ktoś z rodziny Von Broms próbuje pokrzyżować szyki Lassemu i Mai, by rozwiązać zagadkę na własną rękę. Wydaje się to tym bardziej pewne, że w tym samym czasie zaczynają ginąć również rodowe pierścienie. Czy biuro detektywistyczne Lassego i Mai poradzi sobie z sekretem rodziny Von Broms

Niedziela: "Dzieci z Bullerbyn"

Lisa, Britta, Anna, Olle, Lasse i Bosse przeżywają na co dzień niesamowite przygody i nigdy się nie nudzą. Każde z nich ma głowę pełną niezwykłych pomysłów na to, jak spędzić wakacje w Bullerbyn – najmniejszej i najsłynniejszej wiosce na świecie.

Lisa: Oto ja, Lisa. Mieszkam z Zagrodzie Środkowej. Z braćmi – Lassem i Bossem. Nie mam sióstr, ale przyjaźnię się z Brittą i Anną. Mieszkają w Zagrodzie Północnej. Olle mieszka z Zagrodzie Południowej z siostrą Kerstin. W Bullerbyn nie ma więcej dzieci, ale tyle wystarczy.

Lisa, Britta, Anna, Olle, Lasse i Bosse przeżywają na co dzień niesamowite przygody i nigdy się nie nudzą. Każde z nich ma głowę pełną niezwykłych pomysłów na to, jak spędzić wakacje w najmniejszej i najsłynniejszej wiosce na świecie. "Dzieci z Bullerbyn" to książka, która się nie starzeje. Do dziś jest wśród najchętniej wybieranych lektur zarówno przez dzieci, jak i ich rodziców, którzy chętnie wracają do Bullerbyn, by jeszcze raz zapomnieć o otaczającym świecie i bawić się wspólnie z jego mieszkańcami. Film, podobnie jak książka, gwarantuje świetną zabawę i dużo radości.

Lista seansów

Brak seansów w wybranym terminie