Nigdy cię tu nie było | 21 marca, godz. 19:00

Gutek Film, Kino Muranów oraz magazyn "Wysokie Obcasy" zapraszają na specjalny, przedpremierowy pokaz filmu Lynne Ramsay "Nigdy cię tu nie było" - w ramach Dyskusyjnego Klubu Filmowego "Wysokich Obcasów".
 

Po seansie odbędzie się dyskusja, którą poprowadzi Paulina Reiter, redaktorka "Wysokich Obcasów".

ZNIŻKA: Osoby, które przyjdą na pokaz z numerem magazynu "Wysokie Obcasy" z dnia 17 marca, będą mogły kupić bilet w promocyjnej cenie 17 zł.

Podczas pokazu wśród widzów zostaną rozlosowane DVD z repertuaru Gutek Film.

 

Opis filmu:

Jej zniknięcie. Jego obsesje. Ich zemsta. Najlepsza rola męska (Joaquin Phoenix) oraz Najlepszy scenariusz (Lynne Ramsay) MFF w Cannes.

Okrzyknięty kobiecą odpowiedzią na „Taksówkarza” film wybitnej reżyserki Lynne Ramsay („Musimy porozmawiać o Kevinie”). Pełen pasji i gniewu thriller, który zachwyca precyzyjnie skonstruowaną intrygą i mistrzowską grą Joaquina Phoenixa („Ona”, „Wada ukryta”, „Mistrz”). Całości dopełnia hipnotyzująca muzyka Jonny’ego Greenwooda z zespołu Radiohead.

„Nigdy cię tu nie było” to historia pełnego sprzeczności mężczyzny (Joaquin Phoenix) z mroczną przeszłością. Działał zawsze sam i zawsze poza prawem: przez wiele lat przyjmował zlecenia, z którymi system sprawiedliwości nie dawał sobie rady i których nie chciał się podjąć żaden prywatny detektyw. Widział już prawie wszystko. Prześladujące go wspomnienia sprawiają, że chciałby, aby świat o nim zapomniał. Jednak, poruszony historią uprowadzonej dziewczyny, podejmie się jej odnalezienia. Gotowy na wszystko, by odnaleźć młodą kobietę, niespodziewanie otrzyma szansę ocalenia samego siebie.

Joaquin Phoenix jakiego nie znacie. The Guardian

Najnowszy film Lynne Ramsay rzuca na kolana. Indiewire

 

Newsletter

(raz w tygodniu)