Lato 1993 | pokaz specjalny z udziałem Małgorzaty Ohme | 11 kwietnia, godz. 18:00

Stowarzyszenie Nowe Horyzonty i Kino Muranów zapraszają na specjalny pokaz filmu "Lato 1993" w reż. Carli Simón. Gościem tego wieczoru będzie Małgorzata Ohme, psycholog z zawodu i prywatnie, psychoterapeutka dzieci i dorosłych, wykładowca Uniwersytet SWPS, szefowa portalu Oh Me

Opis filmu:

Lato 1993 to czarująca i niebanalna podróż w czasie. Film, który doceniła publiczność na całym świecie, w idealnych proporcjach wzrusza i bawi. Carla Simón, wyróżniona Kryształowym Niedźwiedziem na Berlinale, z wyczuciem portretuje proces przeżywania starty i ekscytację towarzyszącą budowie nowej rodziny. Jej film łączy w sobie ciepło i błogość z intensywnymi emocjami czasu dorastani.   Lato 1993 to film, który udowadnia, że szczęście można znaleźć wszędzie – wystarczy się rozejrzeć.

Małgorzata Ohme znana jest szerokiej publiczności z komentowania zjawisk psychologiczno-socjologicznych w mediach - jest stałym ekspertem m.in. w programach TVN „Dzień Dobry TVN” oraz TVN Style, stałą felietonistką magazynów: „Twój Styl”, „Twoje Dziecko”, „Cogito”. Konsultuje problemy psychologiczne dotyczące dzieci, rodzin i rodziców. Podobno boi się tylko tego, że jej dzieci zostaną same. Cała reszta? Lęki są po to, by je pokonywać.

Newsletter

(raz w tygodniu)