Kino Muranów gra razem z WOŚP! | Pokaz online filmu „Parasite"

Chcecie zaspokoić swoją tęsknotę za kinem i jednocześnie wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy?

W tym roku w dniu Finału WOŚP - 31 stycznia - Kino Muranów i Gutek Film zapraszają na specjalny pokaz online wielkiego hitu kinowego ubiegłego roku.

Brawurowy zdobywca Oscarów we wszystkich najważniejszych kategoriach, „Parasite" w reżyserii Bong Joon-ho to zdecydowanie jedno z naszych najlepszych wspomnień z 2020. Przeżyjcie ten emocjonalny rollercoster ponownie, lub obejrzyjcie po raz pierwszy najbardziej szalony film ostatnich lat. A przede wszystkim: dołóżcie swoją cegiełkę do Orkiestry!

Wszystkie wpływy z pokazu przekażemy Fundacji WOŚP.

Co należy zrobić, żeby wziąć udział w pokazie?

- wejść na stronę:

- wybrać jedną z dwóch cen biletów (a tak naprawdę zdecydować o wysokości wsparcia, które chcecie udzielić WOŚP) - 25 zł lub 50 zł

- poczekać na instrukcję i dane dostępu, które otrzymacie w mailu zwrotnym

Film będzie dostępny od 18:00 w dniu 31 stycznia 2021 przez 24 godziny (tj. do 18:00 w dniu 1 lutego). Zakup biletu i wsparcie WOŚP możliwe będzie do 17:59 31 stycznia.

*Zachęcamy również do udziału w licytacji prywatnego, zamkniętego pokazu w Muranowie:

 

Informacje techniczne o pokazach online:

- Osoby które zakupiły bilety, przed seansem otrzymają wiadomość mailową z linkiem i kodem dostępu do filmu oraz dalszymi, szczegółowymi instrukcjami.

- Dostęp online do filmów jest ograniczony czasowo. Na aktywację kodu mają Państwo 24 godziny licząc od godziny danego seansu zaplanowanej w repertuarze. Po rozpoczęciu odtwarzania (tj. naciśnięciu przycisku play) czas na oglądanie zależy od długości danego filmu. O dokładnym czasie zostaną Państwo poinformowani w kolejnym mailu. Do długości filmu zawsze doliczamy kilkadziesiąt dodatkowych minut. 

- Sprzedaż biletów kończy się minutę przed godziną seansu zaplanowaną w repertuarze.

- Dostęp do naszych pokazów online możliwy jest wyłącznie na terenie Polski (tj. komputer musi mieć polski adres IP).

- W trakcie gdy dostęp jest aktywny, można odtworzyć film na kilku urządzeniach, ale na tylko jednym na raz.

- W razie jakichkolwiek pytań i problemów prosimy o wiadomość pod adres: seansonline@kinomuranow.pl

 

Opis filmu:

„Parasite" to pełen dzikiego humoru i nieoczekiwanych zwrotów akcji thriller o ludziach, którzy nigdy nie mieli się spotkać – biednych i bogatych, tych naprawdę uprzywilejowanych i tych zepchniętych do rynsztoków. Nowy film twórcy przebojów „Okja" i „Snowpiercer: Arka przyszłości" to wielki hit światowego kina i prawdziwy filmowy rollercoaster.

Absolutny wizjoner! Nikt inny nie kręci tak dobrych filmów rozrywkowych jak on - mówi o reżyserze „Parasite" Quentin Tarantino, jeden z jego największych fanów. Potwierdził te słowa tegoroczny Festiwal w Cannes, gdzie w walce o Złotą Palmę „Parasite" Bong Joon-ho pokonał „Pewnego razu... w Hollywood", oczarowując jury, światową krytykę i publiczności.

„Parasite" to mistrzowska i trzymająca w napięciu opowieść, w której czworo ludzi bez przyszłości wpada na pomysł przekrętu doskonałego. Kierowca bez pracy, gospodyni bez domu, student bez kasy i dziewczyna bez perspektyw wspólnie stworzą perfekcyjny plan: jak w najkrótszym czasie stać się kimś i zająć miejsce bogaczy. W świecie, w którym liczy się tylko wydajność i sukces, przechytrzą system i zawalczą o siebie. Nawet, jeśli będzie to wymagało przekroczenia cienkiej granicy między tym, co jeszcze dozwolone, a tym, co absolutnie zabronione. Bong Joon-ho pokazuje, że prawie każdy marzy o lepszym życiu, awansie i szansie na sukces. Ale tylko niektórzy – dzięki nieposkromionej wyobraźni i braku skrupułów – są w stanie po to wszystko sięgnąć.

 

Newsletter

(raz w tygodniu)