2. Tydzień Warszawskich Kin Studyjnych!

Wydarzenie, które w zeszłym roku dostarczyło nam wszystkim wielkich filmowych emocji, przypominając, że w małych kinach drzemie ogromny potencjał! W tym roku Tydzień Warszawskich Kin Studyjnych to imponujący repertuar nagrodzonych tytułów na festiwalach filmowych i moc wydarzeń okołofilmowych. 14 kin studyjnych Warszawy czeka na Was!

Kino Amondo ★ Kino Atlantic ★ Kino Elektronik ★ Kino Iluzjon ★ Kino Luna ★ Kino Praha ★ Kinoteka ★ Kino Kultura ★ Kino Muranów ★ Kino Muzeum Warszawy ★ Stacja Falenica ★ Kino Świt ★ Kino U-jazdowski ★  Kino Wisła  

Głodni filmowych emocji? To sprawdzajcie, co będzie się działo!

Na otwarcie 2. Tygodnia Warszawskich Kin Studyjnych wraz z @Gutek Film przygotowaliśmy filmową petardę – Złotą Palmę z tegorocznego festiwalu w Cannes – W TRÓJKĄCIE!

Ruben Östlund („Turysta”, „The Square”), już po raz drugi nagrodzony canneńską Złotą Palmą, zabiera nas w szalony rejs luksusowym statkiem z piękną gwiazdką Instagrama Yayą (Charlbi Dean), początkującym modelem Carlem (Harris Dickinson) oraz wiecznie pijanym kapitanem (Woody Harrelson). Na statku bawią się celebryci i bogacze – emerytowani handlarze bronią, rosyjski król nawozu, podstarzałe diwy i zrzędliwe milionerki. Rejs po szmaragdowych morzach zamienia się w jazdę bez trzymanki, przy której katastrofa Titanica to romantyczny wypadek przy pracy. Östlund żongluje rolami społecznymi bohaterów, demaskując ich próżność i egoizm, kpi z pustej sławy influencerów, wyśmiewa świat mody. „W trójkącie” to dzika komedia, niezwykle aktualna satyra i drapieżny komentarz do absurdalnych czasów, w których żyjemy.

Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Kin Studyjnych.

Zadanie zostało zrealizowane dzięki wsparciu finansowemu Miasta Stołecznego Warszawy.

Plakat i identyfikacja wizualna by Julia Fukiet

KOCHAJMY KINA STUDYJNE!

Lista seansów

Brak seansów w wybranym terminie