repertuar

pon. wt. śr. czw. pt. sob. ndz.
31
1
2
3
4
5
6
 
 
 
 
 
 
 
7
8
9
10
11
12
13
 
 
 
 
 
 
 
14
15
16
17
18
19
20
 
 
 
 
 
 
 
21
22
23
24
25
26
27
17:45
Interior
17:45
Interior
 
18:00
Arab Blues
18:00
Arab Blues
 
18:30
Daleko od Reykjavíku
18:30
Daleko od Reykjavíku
X

Daleko od Reykjavíku

Opis filmu
 
19:30
Matthias i Maxime
19:30
Matthias i Maxime
X

Matthias i Maxime

Opis filmu
 
19:30
Złotokap
19:30
Złotokap
 
20:30
Daleko od Reykjavíku
20:30
Daleko od Reykjavíku
X

Daleko od Reykjavíku

Opis filmu
 
21:45
Nasz czas
21:45
Nasz czas
 
21:45
Zdrajca
21:45
Zdrajca
 
22:30
Daleko od Reykjavíku
22:30
Daleko od Reykjavíku
X

Daleko od Reykjavíku

Opis filmu
 
11:00
Portret kobiety w ogniu
11:00
Portret kobiety w ogniu
X

Portret kobiety w ogniu

Opis filmu
 
12:00
Arab Blues
12:00
Arab Blues
 
14:00
Interior
14:00
Interior
 
15:30
Złotokap
15:30
Złotokap
 
15:30
Daleko od Reykjavíku
15:30
Daleko od Reykjavíku
X

Daleko od Reykjavíku

Opis filmu
 
16:00
Arab Blues
16:00
Arab Blues
 
16:00
Interior
16:00
Interior
 
17:45
Interior
17:45
Interior
 
18:00
Daleko od Reykjavíku
18:00
Daleko od Reykjavíku
X

Daleko od Reykjavíku

Opis filmu
 
18:00
Szarlatan
18:00
Szarlatan
X

Szarlatan

Opis filmu

Brak biletów

 
19:30
Matthias i Maxime
19:30
Matthias i Maxime
X

Matthias i Maxime

Opis filmu
 
19:30
Złotokap
19:30
Złotokap
 
21:45
Arab Blues
21:45
Arab Blues
 
21:45
Daleko od Reykjavíku
21:45
Daleko od Reykjavíku
X

Daleko od Reykjavíku

Opis filmu
 
11:00
Nasz czas
11:00
Nasz czas
 
11:30
Daleko od Reykjavíku
11:30
Daleko od Reykjavíku
X

Daleko od Reykjavíku

Opis filmu
 
13:00
xABo: Ksiądz Boniecki
13:00
xABo: Ksiądz Boniecki
X

xABo: Ksiądz Boniecki

Opis filmu
 
13:30
Zdrajca
13:30
Zdrajca
 
14:15
Arab Blues
14:15
Arab Blues
 
14:30
Daleko od Reykjavíku
14:30
Daleko od Reykjavíku
X

Daleko od Reykjavíku

Opis filmu
 
16:00
Arab Blues
16:00
Arab Blues
 
16:15
Słynny najazd niedźwiedzi na Sycylię
16:15
Słynny najazd niedźwiedzi na Sycylię
X

Słynny najazd niedźwiedzi na Sycylię

Opis filmu
 
16:15
Interior
16:15
Interior
 
16:30
Daleko od Reykjavíku
16:30
Daleko od Reykjavíku
X

Daleko od Reykjavíku

Opis filmu
 
18:00
Sami bez mamy
18:00
Sami bez mamy
 
18:00
Perwersyjny przewodnik po ideologiach
18:00
Perwersyjny przewodnik po ideologiach
X

Perwersyjny przewodnik po ideologiach

Opis filmu
 
18:30
Daleko od Reykjavíku
18:30
Daleko od Reykjavíku
X

Daleko od Reykjavíku

Opis filmu
 
20:00
Interior
20:00
Interior
 
20:30
Arab Blues
20:30
Arab Blues
 
22:00
Daleko od Reykjavíku
22:00
Daleko od Reykjavíku
X

Daleko od Reykjavíku

Opis filmu
 
 
11:00
Portret kobiety w ogniu
11:00
Portret kobiety w ogniu
X

Portret kobiety w ogniu

Opis filmu
 
11:15
Interior
11:15
Interior
 
12:00
Arab Blues
12:00
Arab Blues
 
12:30
Daleko od Reykjavíku
12:30
Daleko od Reykjavíku
X

Daleko od Reykjavíku

Opis filmu
 
13:00
Oficer i szpieg
13:00
Oficer i szpieg
X

Oficer i szpieg

Opis filmu
 
13:30
Ema
13:30
Ema
 
14:00
Interior
14:00
Interior
 
14:15
Daleko od Reykjavíku
14:15
Daleko od Reykjavíku
X

Daleko od Reykjavíku

Opis filmu
 
15:30
Złotokap
15:30
Złotokap
 
16:00
Arab Blues
16:00
Arab Blues
 
16:00
Interior
16:00
Interior
 
16:00
Daleko od Reykjavíku
16:00
Daleko od Reykjavíku
X

Daleko od Reykjavíku

Opis filmu
 
17:45
Arab Blues
17:45
Arab Blues
 
17:45
Interior
17:45
Interior
 
18:00
Daleko od Reykjavíku
18:00
Daleko od Reykjavíku
X

Daleko od Reykjavíku

Opis filmu
 
19:30
Matthias i Maxime
19:30
Matthias i Maxime
X

Matthias i Maxime

Opis filmu
 
19:30
Złotokap
19:30
Złotokap
 
20:00
Good bye Lenin!
20:00
Good bye Lenin!
X

Good bye Lenin!

Opis filmu
 
21:45
Zdrajca
21:45
Zdrajca
 
21:45
Nasz czas
21:45
Nasz czas
 
22:30
Perwersyjny przewodnik po ideologiach
22:30
Perwersyjny przewodnik po ideologiach
X

Perwersyjny przewodnik po ideologiach

Opis filmu
 
22:30
Portret kobiety w ogniu
22:30
Portret kobiety w ogniu
X

Portret kobiety w ogniu

Opis filmu
 
 
10:00
Wielka wyprawa Molly
X

Wielka wyprawa Molly

Opis filmu

Seans przyjazny sensorycznie dostosowany do potrzeb dzieci ze spektrum autyzmu

 
10:15
Jakub, Mimmi i gadające psy
10:15
Jakub, Mimmi i gadające psy
X

Jakub, Mimmi i gadające psy

Opis filmu

Seans z audiodeskrypcją

 
10:30
Dolina Muminków 2 – zestaw filmów krótkich
10:30
Dolina Muminków 2 – zestaw filmów krótkich
X

Dolina Muminków 2 – zestaw filmów krótkich

Opis filmu
 
12:00
Tygrysek i inne filmy krótkie
12:00
Tygrysek i inne filmy krótkie
X

Tygrysek i inne filmy krótkie

Opis filmu
 
13:30
Kapitan Morten i Królowa Pająków
13:30
Kapitan Morten i Królowa Pająków
X

Kapitan Morten i Królowa Pająków

Opis filmu
 
14:15
Nowe polskie animacje
X

Nowe polskie animacje

Opis filmu
 
15:30
Waikiki i inne filmy krótkie
15:30
Waikiki i inne filmy krótkie
X

Waikiki i inne filmy krótkie

Opis filmu
 
16:30
Lotta z krainy wynalazców
16:30
Lotta z krainy wynalazców
X

Lotta z krainy wynalazców

Opis filmu
 
10:00
Żubr Pompik 2 - zestaw filmów krótkich
10:00
Żubr Pompik 2 - zestaw filmów krótkich
X

Żubr Pompik 2 - zestaw filmów krótkich

Opis filmu
 
10:00
Solan i Ludwik – wielki wyścig z serem
10:00
Solan i Ludwik – wielki wyścig z serem
X

Solan i Ludwik – wielki wyścig z serem

Opis filmu
 
11:00
Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai. Rabuś z pociągu
11:00
Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai. Rabuś z pociągu
X

Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai. Rabuś z pociągu

Opis filmu
 
12:00
Niezwykłe lato z Tess
X

Niezwykłe lato z Tess

Opis filmu
 
13:15
Miriam – zestaw filmów krótkich
13:15
Miriam – zestaw filmów krótkich
X

Miriam – zestaw filmów krótkich

Opis filmu
 
13:30
Zapchlony Kundel – zestaw filmów krótkich
13:30
Zapchlony Kundel – zestaw filmów krótkich
X

Zapchlony Kundel – zestaw filmów krótkich

Opis filmu
 
14:30
Skateboard w strefie wojennej – zestaw dokumentów
14:30
Skateboard w strefie wojennej – zestaw dokumentów
X

Skateboard w strefie wojennej – zestaw dokumentów

Opis filmu
 
15:15
toni_przez_i i inne filmy krótkie
15:15
toni_przez_i i inne filmy krótkie
X

toni_przez_i i inne filmy krótkie

Opis filmu
 
17:15
Fantazja, Fantazja – zestaw dokumentów
17:15
Fantazja, Fantazja – zestaw dokumentów
X

Fantazja, Fantazja – zestaw dokumentów

Opis filmu
 
 
28
29
30
1
2
3
4
10:00
Solan i Ludwik - Misja Księżyc
10:00
Solan i Ludwik - Misja Księżyc
X

Solan i Ludwik - Misja Księżyc

Opis filmu
 
17:00
Kacper i Emma – najlepsi przyjaciele
17:00
Kacper i Emma – najlepsi przyjaciele
X

Kacper i Emma – najlepsi przyjaciele

Opis filmu
 
17:30
Słynny najazd niedźwiedzi na Sycylię
17:30
Słynny najazd niedźwiedzi na Sycylię
X

Słynny najazd niedźwiedzi na Sycylię

Opis filmu
 
20:00
Streit's: maca i amerykański sen
20:00
Streit's: maca i amerykański sen
X

Streit's: maca i amerykański sen

Opis filmu
 
10:00
Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai. Rabuś z pociągu
10:00
Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai. Rabuś z pociągu
X

Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai. Rabuś z pociągu

Opis filmu
 
11:00
Storm. Opowieść o odwadze
11:00
Storm. Opowieść o odwadze
X

Storm. Opowieść o odwadze

Opis filmu
 
17:00
Halvdan – prawie wiking
17:00
Halvdan – prawie wiking
X

Halvdan – prawie wiking

Opis filmu
 
 
 
 
 

Newsletter

(raz w tygodniu)