repertuar

pon. wt. śr. czw. pt. sob. ndz.
29
30
1
2
3
4
5
 
 
 
 
 
 
 
6
7
8
9
10
11
12
 
 
 
 
 
 
 
13
14
15
16
17
18
19
 
 
 
18:00
Siła ognia
18:00
Siła ognia
X

Siła ognia

Opis filmu
 
20:00
Lisbon Story
20:00
Lisbon Story
X

Lisbon Story

Opis filmu
 
20:15
Zdrajca
20:15
Zdrajca
 
20:30
Dziennik braci Roca: Szkocja
20:30
Dziennik braci Roca: Szkocja
X

Dziennik braci Roca: Szkocja

Opis filmu
 
22:15
Matthias i Maxime
22:15
Matthias i Maxime
 
22:15
Climax
22:15
Climax
 
14:45
Poznajmy się jeszcze raz
14:45
Poznajmy się jeszcze raz
X

Poznajmy się jeszcze raz

Opis filmu
 
15:00
Parasite
15:00
Parasite
 
15:30
Nasz czas
15:30
Nasz czas
 
16:30
Biały, biały dzień
16:30
Biały, biały dzień
X

Biały, biały dzień

Opis filmu
 
17:00
Nasz czas
17:00
Nasz czas
 
17:30
Zdrajca
17:30
Zdrajca
 
19:00
Matthias i Maxime
19:00
Matthias i Maxime
X

Matthias i Maxime

Opis filmu
 
20:30
Daleko od Reykjavíku
20:30
Daleko od Reykjavíku
X

Daleko od Reykjavíku

Opis filmu
 
20:45
Zdrajca
20:45
Zdrajca
 
21:30
Matthias i Maxime
21:30
Matthias i Maxime
X

Matthias i Maxime

Opis filmu
 
22:30
Climax
22:30
Climax
 
11:00
Jakub, Mimmi i gadające psy
11:00
Jakub, Mimmi i gadające psy
X

Jakub, Mimmi i gadające psy

Opis filmu
 
11:30
Matthias i Maxime
11:30
Matthias i Maxime
X

Matthias i Maxime

Opis filmu
 
11:30
Poznajmy się jeszcze raz
11:30
Poznajmy się jeszcze raz
X

Poznajmy się jeszcze raz

Opis filmu
 
12:00
Zdrajca
12:00
Zdrajca
 
13:00
Portret kobiety w ogniu
13:00
Portret kobiety w ogniu
X

Portret kobiety w ogniu

Opis filmu
 
14:00
Matthias i Maxime
14:00
Matthias i Maxime
X

Matthias i Maxime

Opis filmu
 
14:00
Oficer i szpieg
14:00
Oficer i szpieg
X

Oficer i szpieg

Opis filmu
 
15:00
Zdrajca
15:00
Zdrajca
 
16:00
W poszukiwaniu Chopina
16:00
W poszukiwaniu Chopina
X

W poszukiwaniu Chopina

Opis filmu
 
16:30
Nasz czas
16:30
Nasz czas
 
18:00
Detektyw Areta
18:00
Detektyw Areta
 
18:30
Arab Blues
18:30
Arab Blues
 
20:00
Nasz czas
20:00
Nasz czas
 
20:30
Zdrajca
20:30
Zdrajca
 
20:30
Daleko od Reykjavíku
20:30
Daleko od Reykjavíku
X

Daleko od Reykjavíku

Opis filmu
 
22:30
Climax
22:30
Climax
 
11:00
Zdrajca
11:00
Zdrajca
 
11:00
Cały świat Romy
11:00
Cały świat Romy
 
11:00
Poznajmy się jeszcze raz
11:00
Poznajmy się jeszcze raz
X

Poznajmy się jeszcze raz

Opis filmu
 
11:30
Matthias i Maxime
11:30
Matthias i Maxime
X

Matthias i Maxime

Opis filmu
 
13:30
Portrety ówczesnych ogrodów od Moneta do Matissa
13:30
Portrety ówczesnych ogrodów od Moneta do Matissa
X

Portrety ówczesnych ogrodów od Moneta do Matissa

Opis filmu
 
14:00
Portret kobiety w ogniu
14:00
Portret kobiety w ogniu
X

Portret kobiety w ogniu

Opis filmu
 
15:30
Arab Blues
15:30
Arab Blues
 
16:00
National Theatre Live: Sen nocy letniej
16:00
National Theatre Live: Sen nocy letniej
X

National Theatre Live: Sen nocy letniej

Opis filmu
 
16:30
Nasz czas
16:30
Nasz czas
 
18:00
Jak zostać Cesarzem
18:00
Jak zostać Cesarzem
X

Jak zostać Cesarzem

Opis filmu
 
19:45
Zdrajca
19:45
Zdrajca
 
20:00
Nasz czas
20:00
Nasz czas
 
 
20
21
22
23
24
25
26
11:15
Basia 3 – zestaw filmów krótkich
11:15
Basia 3 – zestaw filmów krótkich
X

Basia 3 – zestaw filmów krótkich

Opis filmu
 
11:30
I znowu zgrzeszyliśmy, dobry Boże!
11:30
I znowu zgrzeszyliśmy, dobry Boże!
X

I znowu zgrzeszyliśmy, dobry Boże!

Opis filmu
 
11:30
Portret kobiety w ogniu
11:30
Portret kobiety w ogniu
X

Portret kobiety w ogniu

Opis filmu
 
12:30
Nasz czas
12:30
Nasz czas
 
13:00
Oficer i szpieg
13:00
Oficer i szpieg
X

Oficer i szpieg

Opis filmu
 
13:30
Poznajmy się jeszcze raz
13:30
Poznajmy się jeszcze raz
X

Poznajmy się jeszcze raz

Opis filmu
 
14:00
Zdrajca
14:00
Zdrajca
 
15:30
Biały, biały dzień
15:30
Biały, biały dzień
X

Biały, biały dzień

Opis filmu
 
16:00
Siła ognia
16:00
Siła ognia
 
16:00
Nasz czas
16:00
Nasz czas
 
17:00
Zdrajca
17:00
Zdrajca
 
18:00
Matthias i Maxime
18:00
Matthias i Maxime
X

Matthias i Maxime

Opis filmu
 
19:30
Nasz czas
19:30
Nasz czas
 
20:00
Zdrajca
20:00
Zdrajca
 
20:30
Matthias i Maxime
20:30
Matthias i Maxime
X

Matthias i Maxime

Opis filmu
 
22:45
Portret kobiety w ogniu
22:45
Portret kobiety w ogniu
X

Portret kobiety w ogniu

Opis filmu
 
22:45
Matthias i Maxime
22:45
Matthias i Maxime
X

Matthias i Maxime

Opis filmu
 
22:45
Climax
22:45
Climax
 
11:00
I znowu zgrzeszyliśmy, dobry Boże!
11:00
I znowu zgrzeszyliśmy, dobry Boże!
X

I znowu zgrzeszyliśmy, dobry Boże!

Opis filmu
 
11:15
Zdrajca
11:15
Zdrajca
 
12:30
Poznajmy się jeszcze raz
12:30
Poznajmy się jeszcze raz
X

Poznajmy się jeszcze raz

Opis filmu
 
12:30
Nasz czas
12:30
Nasz czas
 
13:00
Oficer i szpieg
13:00
Oficer i szpieg
X

Oficer i szpieg

Opis filmu
 
14:00
Portret kobiety w ogniu
14:00
Portret kobiety w ogniu
X

Portret kobiety w ogniu

Opis filmu
 
15:00
Zdrajca
15:00
Zdrajca
 
15:30
Biały, biały dzień
15:30
Biały, biały dzień
X

Biały, biały dzień

Opis filmu
 
16:00
Siła ognia
16:00
Siła ognia
 
16:30
Nasz czas
16:30
Nasz czas
 
18:00
Matthias i Maxime
18:00
Matthias i Maxime
X

Matthias i Maxime

Opis filmu
 
18:00
W poszukiwaniu Chopina
18:00
W poszukiwaniu Chopina
X

W poszukiwaniu Chopina

Opis filmu
 
20:00
xABo: Ksiądz Boniecki
20:00
xABo: Ksiądz Boniecki
X

xABo: Ksiądz Boniecki

Opis filmu
 
20:30
Zdrajca
20:30
Zdrajca
 
20:30
Wino we krwi
20:30
Wino we krwi
 
13:00
Parasite
13:00
Parasite
 
13:15
Zdrajca
13:15
Zdrajca
 
13:30
Nasz czas
13:30
Nasz czas
 
13:30
Maiden
13:30
Maiden
 
15:30
Poznajmy się jeszcze raz
15:30
Poznajmy się jeszcze raz
X

Poznajmy się jeszcze raz

Opis filmu
 
16:00
Siła ognia
16:00
Siła ognia
 
16:15
Tam, gdzie rosną poziomki
16:15
Tam, gdzie rosną poziomki
X

Tam, gdzie rosną poziomki

Opis filmu
 
17:00
Nasz czas
17:00
Nasz czas
 
18:00
Matthias i Maxime
18:00
Matthias i Maxime
X

Matthias i Maxime

Opis filmu
 
18:15
Portret kobiety w ogniu
18:15
Portret kobiety w ogniu
X

Portret kobiety w ogniu

Opis filmu
 
20:30
Oficer i szpieg
20:30
Oficer i szpieg
X

Oficer i szpieg

Opis filmu

Brak biletów

 
22:30
Climax
22:30
Climax
 
12:30
Poznajmy się jeszcze raz
12:30
Poznajmy się jeszcze raz
X

Poznajmy się jeszcze raz

Opis filmu
 
13:00
Zdrajca
13:00
Zdrajca
 
13:00
Nasz czas
13:00
Nasz czas
 
13:30
Persona
13:30
Persona
 
15:00
Zdrajca
15:00
Zdrajca
 
15:30
Parasite
15:30
Parasite
 
16:00
Portret kobiety w ogniu
16:00
Portret kobiety w ogniu
X

Portret kobiety w ogniu

Opis filmu
 
16:30
Nasz czas
16:30
Nasz czas
 
18:15
Matthias i Maxime
18:15
Matthias i Maxime
X

Matthias i Maxime

Opis filmu
 
20:45
Matthias i Maxime
20:45
Matthias i Maxime
X

Matthias i Maxime

Opis filmu
 
27
28
29
30
31
1
2
18:30
Poślubiłam potwora z kosmosu
18:30
Poślubiłam potwora z kosmosu
X

Poślubiłam potwora z kosmosu

Opis filmu
 
19:00
Poślubiłam potwora z kosmosu
19:00
Poślubiłam potwora z kosmosu
X

Poślubiłam potwora z kosmosu

Opis filmu

Brak biletów

 
20:00
Toni Erdmann
20:00
Toni Erdmann
 
20:30
Liberte (film wyłącznie dla widzów dorosłych)
20:30
Liberte (film wyłącznie dla widzów dorosłych)
X

Liberte (film wyłącznie dla widzów dorosłych)

Opis filmu
 
21:00
Poślubiłam potwora z kosmosu
21:00
Poślubiłam potwora z kosmosu
X

Poślubiłam potwora z kosmosu

Opis filmu

Brak biletów

 
 
 

Newsletter

(raz w tygodniu)