Zawsze ciekawi – jak rozbudzać i podtrzymywać ciekawość w uczniach

Zapraszamy do wysłuchania wykładu Agnieszki Stein – psycholog od lat doradzającej rodzicom w kwestiach wychowawczych, wspierającej nauczycieli w ich rozwoju zawodowym i kontaktach z rodzicami oraz autorki książek (m. in. Potrzebna cała wioska – wspólnie z Małgorzatą Stańczyk, Dziecko z bliska idzie w świat, Akcja adaptacja). Opiekunów zapraszamy z kolei na warsztat o tym jak stać się dla swojego dziecka przewodnikiem po świecie sztuki i jak wykorzystywać ją we wspólnej zabawie.

Już kolejny raz Festiwalowi Filmowemu Kino Dzieci towarzyszy cykl Kino Dzieci o wychowaniu, który kierujemy do dorosłej części naszej publiczności.

O tym, jak sprawić, żeby dzieci nie straciły naturalnej ciekawości i pędu do wiedzy oraz jak wspierać je w ich szkolnych relacjach, Agnieszka Stein opowie podczas spotkania w ramach 5. Festiwalu Filmowego Kino Dzieci, które odbędzie się 20 września w Kino Muranów. Sprzedaż biletów na to wydarzenie ruszy 3 września!

Liczba miejsc jest ograniczona.


20 września, czwartek, godz. 16.30 - 18.00

Zawsze ciekawi – jak rozbudzać i podtrzymywać ciekawość w uczniach

wykład dla rodziców, nauczycieli oraz edukatorów ilustrowany fragmentami filmów z programu  5. Festiwalu Filmowego Kino Dzieci

Prowadząca: Agnieszka Stein

 

Na ekranie

Newsletter

(raz w tygodniu)