Warsaw Improv Festival | 15 czerwca, godz. 20:00

Warsaw Improv Festival 2019 to międzynarodowy przegląd najlepszych spektakli komediowych tworzonych na żywo. Każdy spektakl to wielka przygoda dla publiczności i dla komików. Szkoła Impro i Fundacja Klancyk mają przyjemność zaprosić Was na tydzień ambitnego humoru, absurdu i uwalniającego śmiechu!

Sobota festiwalowa to wieczór, w którym na jednej scenie zobaczycie najbardziej doświadczone grupy z Warszawy (Klancyk, Musical Improwizowany) oraz debiuty i nowości w konkursie formatów. A po spektaklach widzimy się na imprezie! 

Konkurs formatów [PL]
Pierwszy raz w Polsce improwizatorki i improwizatorzy zaprezentują premierowe pomysły na komediowe spektakle, biorąc udział w konkursie. Jury, w którego skład wejdą przedstawiciele i przedstawicielki świata teatru i komedii ocenią oryginalność pomysłów i wykonanie. Również publiczność będzie mogła przyznać swoją nagrodę. W czasie tego konkursu zobaczycie 4 dwudziestominutowe komediowe formy. Ta część festiwalu będzie pełna inspiracji i pozytywnych zaskoczeń. Do 10 maja trwa nabór grup do konkursu formatów, więc pełna lista grających zostanie opublikowana po tym terminie.

 

Organizatorzy: Fundacja Klancyk, Szkoła Impro, Resort Komedii

Partnerzy: Kino Muranów, Uniwersytet SWPS, Wolskie Centrum Kultury, Dom Kultury "Włochy", Dorożkarnia, Akademia Teatralna im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie, Warszawski Program Edukacji Kulturalnej

Patroni medialni: Warsawholic, Mówią Na Mieście, Co Jest Grane24, Improstrefa, Radio Kampus, Teatr dla Wszystkich, Weź mnie. Do teatru.

Projekt jest współfinansowany ze środków Urzędu m.st. Warszawy

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego - program Edukacja kulturalna

 

Na ekranie

Newsletter

(raz w tygodniu)