Warsaw Improv Festival | 15 czerwca, godz. 18:00

Warsaw Improv Festival 2019 to międzynarodowy przegląd najlepszych spektakli komediowych tworzonych na żywo. Każdy spektakl to wielka przygoda dla publiczności i dla komików. Szkoła Impro i Fundacja Klancyk mają przyjemność zaprosić Was na tydzień ambitnego humoru, absurdu i uwalniającego śmiechu!

Sobota festiwalowa to wieczór, w którym na jednej scenie zobaczycie najbardziej doświadczone grupy z Warszawy (Klancyk, Musical Improwizowany) oraz debiuty i nowości w konkursie formatów. A po spektaklach widzimy się na imprezie! 

Musical improwizowany - Klub Komediowy (Warszawa) [PL]
To najstarsza w Polsce grupa grająca ów format. Tytuł nieistniejącego musicalu jest podawany przez publiczność, co staje się inspiracją dla długiej improwizowanej muzycznej formy.

Klancyk! - Tymczasem gdzieś indziej (Warszawa) [PL]
Ulubieńcy warszawskich scen, doświadczeni komicy, pierwsi improwizatorzy w Warszawie zagrają dla Was jeden ze swoich ulubionych formatów – rymowany poemat dygresyjny “Tymczasem gdzieś indziej”.

 

Organizatorzy: Fundacja Klancyk, Szkoła Impro, Resort Komedii

 

Partnerzy: Kino Muranów, Uniwersytet SWPS, Wolskie Centrum Kultury, Dom Kultury "Włochy", Dorożkarnia, Akademia Teatralna im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie, Warszawski Program Edukacji Kulturalnej

Patroni medialni: Warsawholic, Mówią Na Mieście, Co Jest Grane24, Improstrefa, Radio Kampus, Teatr dla Wszystkich, Weź mnie. Do teatru.

Projekt jest współfinansowany ze środków Urzędu m.st. Warszawy

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego - program Edukacja kulturalna

 

Na ekranie

Newsletter

(raz w tygodniu)