Warsaw Improv Festival | 14 czerwca, godz. 18:00

Warsaw Improv Festival 2019 to międzynarodowy przegląd najlepszych spektakli komediowych tworzonych na żywo. Każdy spektakl to wielka przygoda dla publiczności i dla komików. Szkoła Impro i Fundacja Klancyk mają przyjemność zaprosić Was na tydzień ambitnego humoru, absurdu i uwalniającego śmiechu!

Piątek to wieczór charyzmatycznych postaci granych przez charyzmatyczne komiczki i komików od Bukaresztu po Wrocław.

Teatr Improwizacji 1000 DEN – Pulp Fiction (Warszawa) [PL]
Spektakl nasycony tarantinowskim klimatem i nieszablonowymi efektami specjalnymi, a wszystko to w sensacyjnym duchu filmowego klasyka “Pulp Fiction”.

PAPTAK (Wrocław) [PL]
Grany przez nich format No exit to jedno miejsce, kilka postaci, z których każda tworzy się i rozwija podczas spektaklu i kilkadziesiąt minut gęstej atmosfery.

Hurt Luster (Warszawa) [PL]
Trzy improwizatorki, trzy żywioły, które bez brania inspiracji, bez rozmowy z publicznością, nagle zamieniają swój spektakl w niezwykłą wymianę historii z widzami.

 

Organizatorzy: Fundacja Klancyk, Szkoła Impro, Resort Komedii

Partnerzy: Kino Muranów, Uniwersytet SWPS, Wolskie Centrum Kultury, Dom Kultury "Włochy", Dorożkarnia, Akademia Teatralna im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie, Warszawski Program Edukacji Kulturalnej

Patroni medialni: Warsawholic, Mówią Na Mieście, Co Jest Grane24, Improstrefa, Radio Kampus, Teatr dla Wszystkich, Weź mnie. Do teatru.

Projekt jest współfinansowany ze środków Urzędu m.st. Warszawy

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego - program Edukacja kulturalna

 

Na ekranie

Newsletter

(raz w tygodniu)