Warsaw Improv Festival | 13 czerwca, godz. 20:00

Warsaw Improv Festival 2019 to międzynarodowy przegląd najlepszych spektakli komediowych tworzonych na żywo. Każdy spektakl to wielka przygoda dla publiczności i dla komików. Szkoła Impro i Fundacja Klancyk mają przyjemność zaprosić Was na tydzień ambitnego humoru, absurdu i uwalniającego śmiechu!

Resort Komedii - Radio Resort (Warszawa)
Stały skład tego wyjątkowego miejsca wymyśli dla Was na żywo audycję radiową - może będą piosenki, może specjalni goście. Włączcie odbiorniki o 20:00.

Piotr z aktorem (Warszawa)
Spektakl w połowie napisany i zagrany przez Oskara Hamerskiego, a w połowie wyimprowizowany przez Piotra Sikorę. Aktor nie zdradzi aż do momentu spektaklu, jaki będzie grał tekst i ujawni go dopiero na scenie.

Baby (Warszawa/Puszcza Białowieska)
Pierwszy w Polsce improwizowany musical folklorystyczny. Improwizatorki wspierane przez śpiew zespołu ludowego, będą tworzyć sceny, melodie i szukać sensu w poetyce, której tak często nie doceniamy.

 

Organizatorzy: Fundacja Klancyk, Szkoła Impro, Resort Komedii

Partnerzy: Kino Muranów, Uniwersytet SWPS, Wolskie Centrum Kultury, Dom Kultury "Włochy", Dorożkarnia, Akademia Teatralna im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie, Warszawski Program Edukacji Kulturalnej

Patroni medialni: Warsawholic, Mówią Na Mieście, Co Jest Grane24, Improstrefa, Radio Kampus, Teatr dla Wszystkich, Weź mnie. Do teatru.

Projekt jest współfinansowany ze środków Urzędu m.st. Warszawy

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego - program Edukacja kulturalna

 

Na ekranie

Newsletter

(raz w tygodniu)