Tully

Komedia pełna zabawnych obserwacji na temat tego, jak to jest być mamą w 2018 roku, z rewelacyjną Charlize Theron w roli głównej, to najnowsze dzieło duetu Jason Reitman – Diablo Cody, stojących za sukcesem nagrodzonej Oscarem brawurowej komedii "Juno".

Mąż, dom i trójka dzieci! Marlo to prawdziwa superbohaterka, ale czasem nawet superbohaterki potrzebują chwili wytchnienia. Pewnego wieczoru w drzwiach domu Marlo zjawia się tajemnicza niania, Tully... Młoda, seksowna i zwariowana opiekunka szybko wywraca do góry nogami życie całej rodziny. Marlo musi zmierzyć się z przebojową i pełną energii dziewczyną, która ma w sobie wszystko to, co Marlo utraciła.

Musicie zobaczyć „Tully”. Czy macie dzieci, czy nie. Czy je planujecie, czy nie. Bo opowieść o próbującej ogarniać Marlo to opowieść o współczesnej kobiecie. Szczera i prawdziwa. Zabawna i wzruszająca. Odnajdą się w niej kobiety w każdym wieku. Jedne w granej fenomenalnie przez Charlize Theron Marlo, inne w cudownej Tully, w którą wciela się Mackenzie Davis. To film o kobiecości. O miłości. I o tym, żeby, nawet jeśli zamierzacie zostać Matką Dekady, nie zapominać o sobie! 
Maja Staniszewska, Wysokie Obcasy Extra, maj 2018

 

Na ekranie

Newsletter

(raz w tygodniu)