Palm Springs

Żyj, jakby jutra nie było! To hasło przewodnie „Palm Springs” - inteligentnej komedii, która stała się rewelacją festiwalu Sundance. Film zebrał entuzjastyczne recenzje i ocenę bliską 100% na Rotten Tomatoes.

Beztroski Nyles (Andy Samberg) i zadeklarowana singielka Sarah (Cristin Milioti) poznają się na weselu w Palm Springs. Sztywna impreza niespodziewanie odsłania swój wybuchowy potencjał, kiedy okazuje się, że oboje zostali uwięzieni w pętli czasowej i w kółko przeżywają ten sam dzień. W sytuacji na pierwszy rzut oka beznadziejnej, Nyles i Sarah odkryją, jakie możliwości daje całkowita wolność. Wspólnie zrealizują najbardziej szalone pomysły, by przy okazji przeżyć najbardziej odjechany romans wszech czasów. 

To jeden z tych filmów, który chce się oglądać i oglądać – w kinie, z przyjaciółmi lub z ukochaną osobą. W rolach głównych Andy Samberg, gwiazda „Brooklyn 9-9” i „Saturday Night Live”, oraz Cristin Milioti, znana z serialu „Fargo” czy „Jak poznałem waszą matkę". „Palm Springs” to komedia idealna na czasy, gdy wszystko wydaje się bez sensu i być może najlepszym rozwiązaniem jest szalona impreza.

GŁOSY PRASY

Wydawać by się mogło, że „Dzień świstaka" czy serial „Russian Doll" całkowicie wyczerpały potencjał, kryjący się w motywie uwięzienia w pętli czasu. Tymczasem Max Barbakow nadał owej wyświechtanej kliszy odświeżoną formułę, znalazł na nią autorski patent, ukazał ją w sposób odświeżający i na nowych warunkach. A przy tym zrobił film lekki, zabawny, bezpretensjonalny, który na czas powrotu widzów do kin pasuje wprost idealnie.
Interia.pl

Komedia romantyczna, w której miłość nie jest odpowiedzą na wszystkie pytania. (...) To jest film, którego potrzebowaliśmy i pewnie wielu widzów też potrzebuje. Perfekcyjny strzał na nowe kinowe otwarcie!
Sfilmowani

Każda scena w tym filmie jest urocza, świeża i zabawna.
Indiewire

Andy Samberg i Cristin Milioti tworzą parę doskonałą.
NaEkranie

Jeden z najlepszych romansów tego roku.
Chicago Sun Times

Na ekranie

Newsletter

(raz w tygodniu)