Kino daje nadzieję | Spotkanie Live na Instagramie z Kają Tomczyk wokół filmu „Paterson"

Przez ostatnie tygodnie nie możecie do nas przyjść - dlatego tym razem to my przyjdziemy do Was i porozmawiamy w ramach jednego z naszych najpopularniejszych cykli!

Już 26 listopada o 19:00 zapraszamy na spotkanie psychologiczne Live (na naszym profilu na Instagramie) z Kają Tomczyk - psycholog, trenerką umiejętności interpersonalnych, prowadzącą nasz stały cykl Spotkań Psychologicznych w Muranowie.

Chcąc dać Wam (i sobie!) nadzieję i otuchę w tym niełatwym czasie, pomyśleliśmy, że wrócimy do filmu „Paterson" Jima Jarmuscha (ze świetnymi rolami Golshifteh Farahani i Adama Drivera). Twórca „Broken Flowers" stworzył pełną humoru opowieść o tym, że życie jest poezją i każdy może odnaleźć szczęście na swój sposób. I właśnie na ten temat porozmawia z Wami Kaja Tomczyk. Liczymy na Wasz aktywny udział!

Przed spotkaniem zachęcamy do obejrzenia filmu na jednej z platform VOD: https://gutekfilm.pl/paterson-jarmusch
 
UWAGA: Spotkanie dostępne będzie wyłącznie na Instagramie w formie relacji Live.

Choć od filmowych historii dzieli nas wielki ekran, to jednak kino nieustająco porusza w nas emocje, zachęca do zadawania pytań i poszukiwania odpowiedzi na temat życia, ludzi i relacji. Podczas Seansu Psychologicznego wraz z psychologiem będziemy mogli dać upust tym emocjom, porozmawiać o swoich refleksjach, podzielić swoim punktem widzenia. Po nitce do kłębka rozplączemy mechanizmy psychologiczne, dojdziemy do serc filmowych bohaterów i zajrzymy do ich głowy.

Kaja Tomczyk - psycholog, certyfikowany trener umiejętności interpersonalnych dorosłych i młodzieży z Ośrodka Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA. Prowadzi warsztaty psychologiczne oraz wsparcie psychologiczne w Pracowni Psychologicznej Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz autorskie warsztaty filmoterapii. Stworzyła projekt Seansów Psychologicznych w Kinie Muranów. Prowadzi Wieczory Filmów Psychologicznych i Kobiecy Krąg Filmowy w Poradni Terapeutyczna. Współprowadząca treningi interpersonalne. Głęboko wierzy w sens zbliżania się do swoich emocji i wrażliwości oraz budowania dobrych relacji z ludźmi.

 

Na ekranie

Newsletter

(raz w tygodniu)