Kacperiada, część 1

„Kacperiada” to współczesna obyczajowa, pełna absurdalnego humoru, komedia familijna w  odcinkach inspirowana książkami dla dzieci autorstwa Grzegorza Kasdepke. Każdy odcinek w ciepły i zabawny sposób porusza ważne tematy, zostawiając widza z pozytywnym przekazem. Głównymi bohaterami są Kacper i Ada, którzywspólnie poszukują odpowiedzi na nurtujące ich pytania dotyczące przyjaźni, szczerości, lojalności; uczą się jak radzić sobie z emocjami, np. z zazdrością, rozczarowaniem i  próbują zrozumieć bardzo dziwny, a zarazem fascynujący świat dorosłych.

Odc. 1 - Najlepiej być sobą

Kacper, na złośćtacie, udaje dziadka Rysia, tata Kacpra nieudolnie przebiera sięMuchomściciela, a przecieżwszyscy wiemy, że najlepiej być sobą!

 

Odc. 2 - Pierwsze wrażenie

Kacper musi się odpowiednio przygotować i zrobić dobre pierwsze wrażenie pierwszego dnia szkoły.Na podwórku poznaje nową koleżankę z klasy i wkrótce najlepszą przyjaciółkę Adę.

 

Odc. 3 - Takie buty

Kacper chciałby mieć Vadery 4.0, ultranowoczesne kalosze z gadżetami! W ruch idą spinacze, taśma klejąca, farbki - tak powstają kalosze Muchomściciela!

 

Odc. 4 - Słucham?

Tata jest zajęty pracą i nie słucha Kacpra, „A więc tak się zachowują dorośli ludzie, słyszą tylko to co chcą" – dochodzi do wniosku Kacper. Czy niesłuchanie może być receptą na wszystkie problemy?

 

Odc. 5 - Porządny bałagan

Kacper przekonuje się, że sprzątanie może być przygodą! Tylko trzeba uważać, żeby przy zabawie w sprzątanie nie zrobić bałaganu!

 

Odc. 6 – Król imprezy

Na urodziny Kacpra z workiem zabawek przychodzi niemiły dla rówieśników Eryk, który chce być królem urodzinowej imprezy. Z takiej rywalizacji nie może wyjść nic dobrego!

 

Odc. 13 – Geneza

Cały odcinek w animowanym świecie Muchomściciela. Arcywróg Magister Zła wysadza fabrykę komiksów i tym samym odbiera wyobraźnię mieszkańcom miasta. Profesor Elektron łączy siły z Muchomścicielem, by przywrócić ład i pokonać złoczyńcę.

Na ekranie

Newsletter

(raz w tygodniu)