Hans Zimmer - Live on tour in Prague

 

Retransmisja koncertu na ekranie.

Hans Zimmer to obecnie najbardziej pożądany i innowacyjny kompozytor muzyki filmowej w Hollywood, który ma w swoim dorobku ścieżki dźwiękowe do ponad 120 filmów.

Urodzony w Niemczech artysta skomponował muzykę do takich światowych hitów, jak „Incepcja”, „Interstellar”, „Mroczny Rycerz. Trylogia”, „Król Lew”, „Piraci z Karaibów”, „Cienka czerwona linia”, „Mission Impossible”, „Sherlock Holmes”, „Thelma i Louise”, „Rain Man” i wielu innych.

Podczas trasy koncertowej dwudziestoosobowa orkiestra studyjna Hansa, z którą nagrywa swoje wielokrotnie nagradzane produkcje muzyczne, pojawi się na scenie w towarzystwie chóru, dodatkowej orkiestry oraz Lebo M, słynącego ze swojego niezwykłego wokalu, wykorzystanego w kompozycji Hansa w filmie „Król Lew” Disneya.

Hans Zimmer, wraz z pojawiającymi się na scenie ponad 70 osobami, będzie niezwykle spektakularnym wydarzeniem, zarówno dźwiękowo, jak i wizualnie. Tego nie można przegapić!

Pomysł trasy koncertowej 2017 przyszedł po ogromnym sukcesie koncertów granych w 2016 roku w całej Europie. Momentalnie wyprzedane bilety oraz uznanie krytyki i publiczności były dowodem na ten sukces. Co, jak na hollywoodzką karierę, może być bardzo zaskakujące, to były pierwsze tego rodzaju wystąpienia Zimmera. A jeszcze bardziej szczególnymi uczyniła je obecność dwóch, stale współpracujących z muzykiem, gitarzystów: Johnny’ego Marra i Pharrella Williamsa.

Podobnie jak w przypadku show Hammersmith Apollo w 2014, trasie Hans Zimmer NA ŻYWO towarzyszyć będą spektakularne efekty wizualne zaprojektowane przez słynnego na świecie projektanta oświetleniowego Marca Brickmana. Marc współpracował z wieloma artystami, od Pink Floyd, przez Nine Inch Nails, aż po Barbrę Streisand, jest również odpowiedzialny za oświetlenie Empire State Building w Nowym Yorku. Koncert Hansa Zimmera spowoduje nie tylko dźwiękowe, ale i wzrokowe zachwyty.

 

Na ekranie

Newsletter

(raz w tygodniu)