Czarny Młyn

Chcesz przeżyć prawdziwą przygodę? Dołącz do dorastającego Iwo i jego siostry, którzy wraz z grupą przyjaciół muszą przeciwstawić się obezwładniającej mocy złego Czarnego Młyna.

Iwo to niepokorny nastolatek, który nie zawsze potrafi wspierać swoją mamę i młodszą siostrę Nelę. Gdy Iwo był małym chłopcem, jego ojciec zginął w wybuchu w Czarnym Młynie. Od tamtej pory całe miasteczko trzyma się z daleka od „przeklętego miejsca”. Kiedy to niepisane prawo narusza jeden z kolegów chłopca, zaczynają się dziać niemożliwe do wytłumaczenia zjawiska. Bo jak wyjaśnić to, że przedmioty zyskują własne życie, zwierzęta wydają się sterowane, a w lipcu pada śnieg? Dezorientacja sprawia, że relacje grupy przyjaciół zostają wystawione na próbę. Czy na bieg wydarzeń wpływa siostra Iwo, Mela? Gdy z miasteczka znikają wszyscy dorośli, dzieci wiedzą, że muszą trzymać się razem. Tylko wspólne działanie daje im szansę na przywrócenie normalności.

Nowy film twórców „Za niebieskimi drzwiami” to przygodowa opowieść o akceptacji i tolerancji, do której bohaterowie muszą dojść własną drogą.

Na ekranie

Newsletter

(raz w tygodniu)