Ferie zimowe z Kinem Dzieci w Kinie Muranów

O festiwalu: 

Od 2 do 17 stycznia zapraszamy na Ferie zimowe z Kinem Dzieci w Kinie Muranów. Przez dwa tygodnie będziemy grać specjalnie dla młodych i najmłodszych widzów. W repertuarze mamy dla Was najlepsze filmy znane z Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Kino Dzieci. 

W tym roku zobaczymy m.in wszystkie części przygód Basi – ulubienicy przedszkolaków, zabawne perypetie Pettsona i jego kota Findusa (wszystkie części), a także pełne uroku i gwarantujące najlepszą zabawę skandynawskie animacje: „Gordon i Paddy”, „Solan i Ludwik – Misja Księżyc” oraz „Klara Muu!”.

Na ekranie pojawią się też dziecięcy detektywi, czyli Lasse i Maja z „Biura Detektywistycznego Lassego i Mai. Pierwsza tajemnica” oraz Tiril i Olivier w filmie „Operacja Człowiek w Czerni”.

Lassego i Maję zobaczymy też przedpremierowo w najnowszej części ich przygód zatytułowanej „Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai. Rabuś z pociągu”, ale na tym nie koniec premier! Po raz pierwszy na dużym ekranie zobaczymy też filmy nagrodzone podczas ostatniego festiwalu Kino Dzieci: „Wszyscy za jednego”, „Szczęściarę”, „Fritzi – przyjaźń bez granic”.

Opisy filmów i rezerwacje on-line: www.kinomuranow.pl

W ramach ferii możliwe są również zamówienia specjalnych seansów dla grup, obejmujących filmy z oferty Kino Dzieci Prezentuje: dystrybucja.kinodzieci.pl | +22 530 66 85

bilety: 16 zł / 12 zł (grupy min. 10 osób)

odbiór rezerwacji grupowych do 3 dni przed seansem

www.kinodzieci.pl

 

Newsletter

(raz w tygodniu)