Ferie zimowe z Kinem Dzieci

O festiwalu: 

W lutym zapraszamy na ferie zimowe z Kinem Dzieci w Kinie Muranów. Przez dwa tygodnie będziemy grać specjalnie dla młodych i najmłodszych widzów. W repertuarze znalazły się najlepsze filmy znane z Międzynarodowego Festiwalu Filmowego

Kino Dzieci. Ferie zaczniemy 8 lutego pokazem kanadyjskiej superprodukcji „Szybcy i Śnieżni” w reż. Benoît Godbout, która wygrała plebiscyt publiczności podczas 6. MFF Kino Dzieci.

W programie dla najmłodszych widzów znalazły się m.in  wszystkie części przygód Basi - ulubienicy przedszkolaków, zabawne perypetie Pettsona i jego kota Findusa, a także pełna uroku skandynawska animacja „Gordon i Paddy”. 

Na ekranie pojawi się też rezolutna para detektywów, czyli Lasse i Maja oraz ukochany przez widzów duet w postaci Kacpra i Emmy, zaś fanów klasyki z pewnością ucieszą także ekranowe przygody dzieci z Bullerbyn. 

Ponadto w programie zobaczymy magiczną animację „Marona - psia opowieść”, japońską produkcję „Mirai”, historię dziewczynki obdarzonej niezwykłą mocą w „Supa Modo”, zaś za sprawą Solana i Ludwika odbędziemy wielki wyścig z serem. 

Po porannych, sobotnich projekcjach zapraszamy młodych widzów na warsztaty – szczegóły w repertuarze.

 

W ramach ferii możliwe są również zamówienia specjalnych seansów dla grup, obejmujących filmy z oferty Kino Dzieci Prezentuje: 

dystrybucja.kinodzieci.pl | +22 530 66 85

Bilety: 16/14 zł (14 zł dla grup min. 10 osób; dostępne tylko w kasie), odbiór rezerwacji grupowych do 3 dni przed seansem.

 

Newsletter

(raz w tygodniu)