Cannes jest w Muranowie

O festiwalu: 

Tylko w dniach 1-3 września będzie można obejrzeć w naszym kinie, najgłośniejsze filmy pokazane i nagrodzone na ostatnim festiwalu w Cannes - w niektórych przypadkach na kilka miesięcy przed oficjalną premierą.

CANNES JEST W MURANOWIE to unikatowa szansa, by zobaczyć w ciągu jednego weekendu m.in. najnowsze filmy mistrzów kina, dzieła, o których już jest lub wkrótce zrobi się głośno. Podczas weekendu pokażemy przedpremierowo czarną komedię nagrodzoną Złotą Palmą: "The Square" w reżyserii Rubena Östlunda, twórcy "Turysty". Nie zabraknie najgłośniejszych filmów zaprezentowanych w tegorocznym konkursie, takich jak "Happy End" Michaela Haneke, "Podwójny kochanek" Francois Ozona, "Księżyc Jowisza" Kornéla Mundruczó. Pokażemy również nagrodzony za najlepszą rolę żeńską dla Diane Kruger film "W ułamku sekundy" Fatiha Akina oraz "120 uderzeń serca" Robina Campillo nagrodzony Grand Prix festiwalu.

Ilość biletów bardzo ograniczona, więc jeśli chciałbyś wziąć udział w wydarzeniu, nie zwlekaj i kup bilety już dziś i pamiętaj: Cannes jest bliżej, niż Ci się wydaje!

Newsletter

(raz w tygodniu)