Dziesiątka SPOILERMASTERA w Muranowie

Obrazy
Dziesiątka SPOILERMASTERA w Muranowie

O cyklu:

Przez cały 2022 rok ujawniałem w miesięcznych odstępach moją listę „Top 100 SpoilerMastera” — listę najlepszych filmów wszech czasów, ułożoną przeze mnie trochę z powodu moich przypadających w maju 2022 czterdziestych urodzin, a trochę dlatego, że w grudniu tego samego roku „Sight & Sound” miał ogłosić wyniki swej najnowszej, powtarzanej co dekadę ankiety na największe arcydzieła kina. Nagrałem w sumie niemal 20 godzin opowieści o filmach, które kocham całym sercem. Popularność cyklu przerosła moje oczekiwania, a ostatni odcinek — w którym ujawniłem moją „dziesiątkę wszech czasów” — spotkał się z niesamowitym zainteresowaniem i ciepłym przyjęciem.

Tym większa jest moja radość z faktu, że Roman Gutek zaprosił „dziesiątkę SpoilerMastera” pod najlepszy możliwy dla polskiego kinomana dach warszawskiego kina Muranów. Od stycznia do czerwca 2023 roku będę zapraszał Państwa na kolejne pokazy, każdorazowo poprzedzone moim wstępem — i ze spotkaniem i dyskusję po seansie. Zapraszam do obejrzenia moich najbardziej ukochanych filmów świata w kinie Muranów!

Michał Oleszczyk (wykładowca Wydziału „Artes Liberales” Uniwersytetu Warszawskiego).

Cena biletu na pojedynczy pokaz: 30 złotych.

Podcastu SpoilerMaster można słuchać na platformach Spotify, iTunes, Tidal, YouTube i na innych platformach podcastowych.

Odcinka poświęconego „dziesiętce SpoilerMastera” można słuchać tutaj:

14.04.2023 piątek
02.06.2023 piątek
03.06.2023 sobota
04.06.2023 niedziela