8 kwietnia | specjalna projekcja filmu „Foodies” („Uczta”)

FILMS for FOOD zaprasza na trzecią odsłonę swojego cyklu. Wspólnie z Warsaw Foodie organizuje specjalną projekcję filmu "Foodies" ("Uczta").

Dokument pokazuje świat najbardziej znanych blogerów kulinarnych i najsłynniejszych, odwiedzanych przez nich, restauracji. W filmie pokazano m.in. Aiste Miseviciute prowadzącą bloga Luxeat i Andy’ego Haylera, autora bloga pod własnym nazwiskiem. Wspólnie z nimi twórcy filmu zaglądają m.in. do restauracji Arzak, Noma, Per Se czy Mugaritz. 

Po projekcji filmu zapraszamy na dyskusję, którą poprowadzi Daria Pawlewska (redaktorka naczelna i wydawczyni magazynu KUKBUK), a udział w niej wezmą m.in. Joanna Mróz i Marta Glinka, autorki portalu Warsaw Foodie. Patronami medialnymi wydarzenia są: KUKBUK, Food Service i Warsaw Foodie. 

Po pokazie i dyskusji w restauracji Brasserie Warszawska odbędzie się kolacja inspirowaną filmem i podróżami po najlepszych restauracjach świata. 

Daniel Pawelek (właściciel Brasserie, wielbiciel świetnej kuchni, podróżnik kulinarny) wspólnie z Mateusz Wichrowski (szefem kuchni restauracji) opowiedzą i pokażą, jak to jest być foodie.

Kolacja: 
Brasserie Warszawska, ul. Górnośląska 24, Warszawa, ok. godz. 21:00
Cena: 4-daniowe menu degustacyjne, 120 zł i 120 zł wine-pairing (cena nie obejmuje biletu na pokaz)
Rezerwacja kolacji: tel. 22 628 94 23, rezerwacje@brasseriewarszawska.pl"

Newsletter

(raz w tygodniu)