28 listopada o godzinie 18:00 zapraszamy na projekcję filmu „Toni Erdmann” i spotkanie po filmie.

„Coachingowy Cykl Filmowy” to projekt realizowany przez Patrycję Pietrzyk z By The Way Coaching oraz Joannę Stanilewicz z Apertum Quadrum we współpracy z Kinem Muranów. Zapraszamy na projekcję filmów wybranych przez autorki projektu połączoną z krótką dyskusją na temat wartości, postaw i zachowań głównych bohaterów. Film i dyskusja stworzą okazję do głębszej refleksji na temat własnych wartości i motywacji, a dzięki zaproponowanym po projekcji ćwiczeniom coachingowym, widz będzie miał możliwość odkrycia czegoś ciekawego na swój temat.

Jeśli chcesz obejrzeć interesujące filmy, spojrzeć na nie przez pryzmat własnego życia oraz odpowiedzieć sobie na klika ważnych, a czasem może nawet kluczowych pytań, zapraszamy Cię na „Coachingowy Cykl Filmowy”. Wybrane filmy mogą być w odbiorze wzruszające, czasem szokujące lub zabawne – natomiast na pewno nie będzie nudno!

Zafilmspiruj się, zasmakuj w coachingu!

 

O filmie

„Toni Erdmann” to film, który koniecznie trzeba obejrzeć. To przewrotna, wzruszająca komedia o tym, co jest w życiu naprawdę ważne. To historia kobiety, która poświęciła wszystko dla pracy, ale będzie musiała przemyśleć wyznawane przez siebie wartości. Może to właśnie szalony Toni Erdmann pomoże jej odkryć coś, czego nałogowa pracoholiczka nie była w stanie dostrzec?

Bilety w cenie 25 zł.

 

Newsletter

(raz w tygodniu)